Licensed to West Wave Aquatic Centre - Site License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 19/03/2012 11:30 AM
                2012 Onehunga Central Zone Level 3 - 18/03/2012                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Davy, Lisa E        10 Laser Mt Eden-AK               3:19.12         10  
  2 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO            3:34.37          7  
 
Event 1  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO            3:23.78         10  
  2 Zhang, Max Z        10 Howick Pakuranga-CO            3:26.35          7  
 
Event 1  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Steel, Daniel R     11 Howick Pakuranga-CO            3:14.56         10  
  2 He, Vincent Z       11 Howick Pakuranga-CO            3:16.00          7  
 
Event 2  Girls 8 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Shorter-Robinson,    8 King's-AK                      1:36.90         10  
  2 Huang, Bonnie Z      8 Howick Pakuranga-CO            1:46.78          7  
  3 Minturn, Hayley J    8 King's-AK                      1:52.09          6  
 
Event 2  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tattersfield, Chlo   9 King's-AK                      1:41.28         10  
  2 Stewart, Hannah s    9 King's-AK                      1:44.53          7  
  3 Luo, Jessica Z       9 Howick Pakuranga-CO            1:45.16          6  
  4 Brokenshire, Aleis   9 Howick Pakuranga-CO            1:53.04          5  
  5 Ancliffe, Danielle   9 Howick Pakuranga-CO            1:54.71          4  
  6 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO            2:05.72          3  
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                      1:29.78         10  
  2 Richardson, Brookl  10 King's-AK                      1:30.56          7  
  3 Gyde, Taylor V      10 Central City                   1:37.60          6  
  4 Haslett, Alice E    10 King's-AK                      1:38.53          5  
  5 Clarke, Maddy A     10 MTWAK                          1:41.28          4  
  6 van der Peet, Sask  10 Central City                   1:43.41          3  
  7 Waterworth, Annabe  10 Howick Pakuranga-CO            1:47.53          2  
  8 Stevens, Tahlisa I  10 Howick Pakuranga-CO            1:55.91          1  
 
Event 2  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sun, Charlotte C    11 MTWAK                          1:44.88         10  
  2 Feng, Abigail T     11 Howick Pakuranga-CO            1:49.41          7  
  3 Pechorina, Yulia    11 MTWAK                          1:49.53          6  
  4 Peacock, Jana A     11 Howick Pakuranga-CO            2:05.16          5  
 
Event 2  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hanley, Laura J     12 MTWAK                          1:34.59         10  
  2 Christophers, Libb  12 Howick Pakuranga-CO            1:35.44          7  
  3 Luo, Kelly Z        12 Howick Pakuranga-CO            1:41.15          6  
  4 Liu, Angela         12 ONEAK                          1:41.85          5  
 
Event 2  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Krenek, Shannon B   13 MTWAK                          1:42.53         10  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tan, Jacob A         9 Howick Pakuranga-CO            2:04.62         10  
 
Event 2  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tate, Zahar m       10 King's-AK                      1:33.75         10  
  2 Aitu, Bede M        10 Central City                   1:36.09          7  
  3 Body, Will C        10 King's-AK                      1:36.65          6  
  4 Comer, Adam G       10 Howick Pakuranga-CO            1:39.65          5  
  5 Reynolds, Henry N   10 King's-AK                      1:42.35          4  
  6 Kennard, Josh J     10 King's-AK                      1:45.31          3  
  7 Finnegan, Max L     10 King's-AK                      1:47.16          2  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hutchings, Sam J    11 Central City                   1:39.47         10  
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Player, Jack W      12 King's-AK                      1:37.63         10  
  2 Banks, Tristan J    12 MTWAK                          1:42.75          7  
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Marina E    8 King's-AK                        48.13         10  
  2 Caldwell, Isobel S   7 Howick Pakuranga-CO              58.91          7  
  3 Brook, Megan L       7 Howick Pakuranga-CO            1:02.09          6  
 
Event 3  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Zhang, Angel Q       9 Howick Pakuranga-CO              50.94         10  
  2 Dawson, Zoe J        9 Central City                     52.12          7  
  3 Cook, Sienna M       9 King's-AK                        53.42          6  
  4 Stewart, Hannah s    9 King's-AK                        53.56          5  
  5 Chaplin, Amelie m    9 King's-AK                        54.21          4  
  6 Gibson, Jessica E    9 Howick Pakuranga-CO              55.91          3  
  7 Mercer, Zoe A        9 King's-AK                        57.10          2  
  8 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO              57.13          1  
  9 Luo, Jessica Z       9 Howick Pakuranga-CO              57.41        
 10 Mercer, Hannah C     9 King's-AK                        58.25        
 11 Ancliffe, Danielle   9 Howick Pakuranga-CO              58.65        
 12 Reynolds, Natasha    9 Howick Pakuranga-CO            1:01.25        
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                        41.41         10  
  2 Richardson, Brookl  10 King's-AK                        46.69          7  
  3 Upston, Maria G     10 King's-AK                        49.66          6  
  4 Williams, Eva R     10 Central City                     53.13          5  
  5 Carter, Natalya A   10 King's-AK                        53.44          4  
  6 Davy, Lisa E        10 Laser Mt Eden-AK                 54.96          3  
  7 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO              55.63          2  
  8 Upston, Olivia R    10 King's-AK                        58.46          1  
 -- Rose-Zondag, Fredd  10 Central City                       SCR        
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, Madi G       11 Central City                     48.75         10  
  2 Bramlage, McKenna   11 King's-AK                        49.47          7  
  3 Swney, Stella       11 Central City                     50.53          6  
  4 Feng, Abigail T     11 Howick Pakuranga-CO              53.04          5  
 -- Rose-Zondag, Charl  11 Central City                       SCR        
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Markovich, Maria    13 ONEAK                            47.84         10  
 
Event 3  Boys 8 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Morrow, Gus H        8 King's-AK                        58.06         10  
  2 Don, Sam A           8 King's-AK                        59.62          7  
  3 Zijderveld, Alex     7 ONEAK                          1:02.87          6  
 
Event 3  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Chen, Oliver z       9 King's-AK                        51.72         10  
  2 Robertson, Jamie C   9 King's-AK                        52.18          7  
 
Event 3  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Borich, Hugo B      10 King's-AK                        49.85         10  
  2 Zhang, Max Z        10 Howick Pakuranga-CO              51.78          7  
  3 Kennard, Josh J     10 King's-AK                        52.00          6  
  4 Reynolds, Henry N   10 King's-AK                        52.10          5  
  5 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO              56.59          4  
 
Event 3  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hutchings, Sam J    11 Central City                     54.78         10  
 
Event 3  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Landall, Mitchell   12 Central City                     49.59         10  
 
Event 3  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jervis, James K     13 MTWAK                            44.81         10  
 
Event 3  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Okesene, Isaac N    14 Central City                     43.66         10  
  2 Robinson, James M   14 King's-AK                        58.13          7  
 
Event 4  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO              24.09         10  
 
Event 4  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, India A       9 Central City                     17.09         10  
 
Event 4  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
 -- Rose-Zondag, Fredd  10 Central City                       SCR        
 
Event 4  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Peng, Ellen         11 ONEAK                            18.56         10  
  2 Sun, Charlotte C    11 MTWAK                            19.69          7  
  3 Pechorina, Yulia    11 MTWAK                            19.94          6  
 
Event 4  Girls 12 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Liu, Angela         12 ONEAK                            18.79         10  
 
Event 4  Girls 13 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Markovich, Maria    13 ONEAK                            16.31         10  
  2 Krenek, Shannon B   13 MTWAK                            17.78          7  
 
Event 4  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klink, Jourdan Z     8 King's-AK                        17.84         10  
  2 Don, Sam A           8 King's-AK                        19.35          7  
  3 Morrow, Gus H        8 King's-AK                        20.40          6  
  4 Zijderveld, Alex     7 ONEAK                            23.19          5  
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Chan, Lachlan C      9 King's-AK                        19.32         10  
 
Event 4  Boys 11 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Max O    11 MTWAK                            18.91         10  
 
Event 4  Boys 12 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Banks, Tristan J    12 MTWAK                            18.06         10  
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nolan, Jack P       13 MTWAK                            15.50         10  
 
Event 4  Men 15 & Over 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Thomas   16 MTWAK                            18.06         10  
 
Event 5  Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Shorter-Robinson,    8 King's-AK                      1:47.31         10  
  2 Minturn, Hayley J    8 King's-AK                      2:00.35          7  
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dawson, Zoe J        9 Central City                   1:38.72         10  
  2 Beca, Ava E          9 Central City                   1:46.09          7  
  3 Gibson, Jessica E    9 Howick Pakuranga-CO            1:49.90          6  
  4 Swney, India A       9 Central City                   1:50.37          5  
  5 Mercer, Zoe A        9 King's-AK                      1:56.25          4  
  6 Mercer, Hannah C     9 King's-AK                      1:58.85          3  
  7 Brokenshire, Aleis   9 Howick Pakuranga-CO            2:00.28          2  
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Williams, Eva R     10 Central City                   1:37.84         10  
  2 Gyde, Taylor V      10 Central City                   1:40.21          7  
  3 McLaren, Annabelle  10 King's-AK                      1:40.56          6  
  4 Haslett, Alice E    10 King's-AK                      1:41.78          5  
  5 Upston, Maria G     10 King's-AK                      1:42.34          4  
  6 Waterworth, Annabe  10 Howick Pakuranga-CO            1:47.19          3  
  7 Clarke, Maddy A     10 MTWAK                          1:48.34          2  
  8 Carter, Natalya A   10 King's-AK                      1:49.97          1  
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bramlage, McKenna   11 King's-AK                      1:37.03         10  
  2 Swney, Stella       11 Central City                   1:43.22          7  
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Christophers, Libb  12 Howick Pakuranga-CO            1:41.72         10  
 
Event 5  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robertson, Jamie C   9 King's-AK                      1:45.72         10  
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Borich, Hugo B      10 King's-AK                      1:34.60         10  
  2 Aitu, Bede M        10 Central City                   1:39.97          7  
  3 Comer, Adam G       10 Howick Pakuranga-CO            1:45.84          6  
 
Event 5  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Steel, Daniel R     11 Howick Pakuranga-CO            1:51.10         10  
 
Event 5  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Player, Jack W      12 King's-AK                      1:32.72         10  
 
Event 5  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinson, James M   14 King's-AK                      2:00.53         10  
 
Event 6  Girls 8 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brook, Megan L       7 Howick Pakuranga-CO              59.96         10  
 
Event 6  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Beca, Ava E          9 Central City                     49.72         10  
  2 Tattersfield, Chlo   9 King's-AK                        49.84          7  
  3 Dawson, Zoe J        9 Central City                     49.85          6  
  4 Zhang, Angel Q       9 Howick Pakuranga-CO              51.19          5  
  5 Chaplin, Amelie m    9 King's-AK                        53.60          4  
  6 Stewart, Hannah s    9 King's-AK                        55.16          3  
  7 Reynolds, Natasha    9 Howick Pakuranga-CO            1:04.75          2  
 
Event 6  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                        38.87         10  
  2 Williams, Eva R     10 Central City                     42.37          7  
  3 McLaren, Annabelle  10 King's-AK                        50.91          6  
  4 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO              52.16          5  
  5 Carter, Natalya A   10 King's-AK                        58.00          4  
  6 Stevens, Tahlisa I  10 Howick Pakuranga-CO            1:00.47          3  
 
Event 6  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Luo, Kelly Z        12 Howick Pakuranga-CO              48.97         10  
 
Event 6  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robertson, Jamie C   9 King's-AK                        47.78         10  
  2 Chen, Oliver z       9 King's-AK                        57.88          7  
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Body, Will C        10 King's-AK                        44.59         10  
  2 Kennard, Josh J     10 King's-AK                        46.34          7  
  3 Tate, Zahar m       10 King's-AK                        48.66          6  
  4 Finnegan, Max L     10 King's-AK                        50.28          5  
  5 Reynolds, Henry N   10 King's-AK                        51.12          4  
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 He, Vincent Z       11 Howick Pakuranga-CO              46.29         10  
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Landall, Mitchell   12 Central City                     44.43         10  
 
Event 6  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinson, James M   14 King's-AK                      1:07.16         10  
 
Event 7  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO              28.88         10  
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, India A       9 Central City                     20.94         10  
  2 Ancliffe, Danielle   9 Howick Pakuranga-CO              24.53          7  
 
Event 7  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
 -- Rose-Zondag, Fredd  10 Central City                       SCR        
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sun, Charlotte C    11 MTWAK                            22.75         10  
  2 Pechorina, Yulia    11 MTWAK                            22.91          7  
  3 Peng, Ellen         11 ONEAK                            23.53          6  
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Krenek, Shannon B   13 MTWAK                            22.74         10  
 
Event 7  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klink, Jourdan Z     8 King's-AK                        21.50         10  
  2 Don, Sam A           8 King's-AK                        21.53          7  
  3 Morrow, Gus H        8 King's-AK                        24.22          6  
  4 Zijderveld, Alex     7 ONEAK                            25.22          5  
 
Event 7  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Haghi, Kianush       9 King's-AK                        21.72         10  
  2 Chan, Lachlan C      9 King's-AK                        24.59          7  
 
Event 7  Boys 11 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Max O    11 MTWAK                            23.44         10  
 
Event 7  Men 15 & Over 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Thomas   16 MTWAK                            24.69         10  
 
Event 8  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Huang, Bonnie Z      8 Howick Pakuranga-CO            1:39.28         10  
  2 Caldwell, Isobel S   7 Howick Pakuranga-CO            1:47.44          7  
  3 Minturn, Hayley J    8 King's-AK                      1:50.72          6  
  4 Brook, Megan L       7 Howick Pakuranga-CO            1:58.75          5  
 
Event 8  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tattersfield, Chlo   9 King's-AK                      1:30.15         10  
  2 Dawson, Zoe J        9 Central City                   1:34.44          7  
  3 Cook, Sienna M       9 King's-AK                      1:36.53          5.5
  3 Zhang, Angel Q       9 Howick Pakuranga-CO            1:36.53          5.5
  5 Luo, Jessica Z       9 Howick Pakuranga-CO            1:38.25          4  
  6 Mercer, Zoe A        9 King's-AK                      1:40.13          3  
  7 Beca, Ava E          9 Central City                   1:42.87          2  
  8 Brokenshire, Aleis   9 Howick Pakuranga-CO            1:43.00          1  
  9 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO            1:44.78        
 10 Reynolds, Natasha    9 Howick Pakuranga-CO            1:46.22        
 11 Gibson, Jessica E    9 Howick Pakuranga-CO            1:47.09        
 12 Mercer, Hannah C     9 King's-AK                      1:49.28        
 
Event 8  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Brookl  10 King's-AK                      1:17.22         10  
  2 Segedin, Alice R    10 King's-AK                      1:17.69          7  
  3 Williams, Eva R     10 Central City                   1:27.81          6  
  4 Upston, Maria G     10 King's-AK                      1:28.44          5  
  5 Gyde, Taylor V      10 Central City                   1:30.19          4  
  6 McLaren, Annabelle  10 King's-AK                      1:30.75          3  
  7 Clarke, Maddy A     10 MTWAK                          1:31.22          2  
  8 van der Peet, Sask  10 Central City                   1:31.30          1  
  9 Haslett, Alice E    10 King's-AK                      1:32.22        
 10 Davy, Lisa E        10 Laser Mt Eden-AK               1:36.16        
 10 Waterworth, Annabe  10 Howick Pakuranga-CO            1:36.16        
 12 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO            1:40.50        
 13 Stevens, Tahlisa I  10 Howick Pakuranga-CO            1:43.91        
 14 Carter, Natalya A   10 King's-AK                      1:45.87        
 15 Upston, Olivia R    10 King's-AK                      1:47.88        
 
Event 8  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bramlage, McKenna   11 King's-AK                      1:25.25         10  
  2 Swney, Madi G       11 Central City                   1:27.15          7  
  3 Peacock, Jana A     11 Howick Pakuranga-CO            1:44.38          6  
  4 Feng, Abigail T     11 Howick Pakuranga-CO            1:50.93          5  
 
Event 8  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Christophers, Libb  12 Howick Pakuranga-CO            1:25.56         10  
  2 Hanley, Laura J     12 MTWAK                          1:27.35          7  
  3 Luo, Kelly Z        12 Howick Pakuranga-CO            1:33.60          6  
  4 Liu, Angela         12 ONEAK                          1:35.66          5  
 
Event 8  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Krenek, Shannon B   13 MTWAK                          1:28.15         10  
 
Event 8  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tan, Jacob A         9 Howick Pakuranga-CO            1:50.31         10  
 
Event 8  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Body, Will C        10 King's-AK                      1:25.37         10  
  2 Aitu, Bede M        10 Central City                   1:27.16          7  
  3 Tate, Zahar m       10 King's-AK                      1:27.91          6  
  4 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO            1:29.93          5  
  5 Comer, Adam G       10 Howick Pakuranga-CO            1:34.69          4  
  6 Kennard, Josh J     10 King's-AK                      1:36.28          3  
  7 Zhang, Max Z        10 Howick Pakuranga-CO            1:36.56          2  
  8 Finnegan, Max L     10 King's-AK                      1:37.90          1  
 
Event 8  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 He, Vincent Z       11 Howick Pakuranga-CO            1:30.54         10  
  2 Steel, Daniel R     11 Howick Pakuranga-CO            1:31.57          7  
  3 Hutchings, Sam J    11 Central City                   1:35.12          6  
  4 Armstrong, Max O    11 MTWAK                          1:41.16          5  
 
Event 8  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Player, Jack W      12 King's-AK                      1:19.71         10  
  2 Landall, Mitchell   12 Central City                   1:22.44          7  
  3 Banks, Tristan J    12 MTWAK                          1:32.28          6  
 
Event 8  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jervis, James K     13 MTWAK                          1:11.78         10  
  2 Nolan, Jack P       13 MTWAK                          1:26.75          7  
 
Event 8  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinson, James M   14 King's-AK                      1:47.97         10  
 
Event 8  Men 15 & Over 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Thomas   16 MTWAK                          1:34.71         10  
 
Event 9  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO              37.63         10  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
 -- Rose-Zondag, Fredd  10 Central City                       SCR        
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, Stella       11 Central City                     22.82         10  
  2 Sun, Charlotte C    11 MTWAK                            23.75          7  
  3 Peng, Ellen         11 ONEAK                            26.68          6  
  4 Pechorina, Yulia    11 MTWAK                            27.09          5  
 
Event 9  Girls 13 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Markovich, Maria    13 ONEAK                            21.28         10  
 
Event 9  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klink, Jourdan Z     8 King's-AK                        26.69         10  
  2 Morrow, Gus H        8 King's-AK                        26.70          7  
 
Event 9  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Haghi, Kianush       9 King's-AK                        26.03         10  
  2 Chan, Lachlan C      9 King's-AK                        26.15          7  
 
Event 9  Boys 13 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nolan, Jack P       13 MTWAK                            24.18         10  
 
Event 10  Girls 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Marina E    8 King's-AK                        44.78         10  
  2 Shorter-Robinson,    8 King's-AK                        48.44          7  
  3 Brook, Megan L       7 Howick Pakuranga-CO              59.78          6  
  4 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO            1:08.31          5  
 
Event 10  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dawson, Zoe J        9 Central City                     47.38         10  
  2 Swney, India A       9 Central City                     47.75          7  
  3 Chaplin, Amelie m    9 King's-AK                        48.87          6  
  4 Stewart, Hannah s    9 King's-AK                        49.36          5  
  5 Cook, Sienna M       9 King's-AK                        50.16          4  
  6 Beca, Ava E          9 Central City                     50.75          3  
  7 Gibson, Jessica E    9 Howick Pakuranga-CO              53.19          2  
  8 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO              57.43          1  
 
Event 10  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                        41.34         10  
  2 Richardson, Brookl  10 King's-AK                        42.00          7  
  3 Upston, Maria G     10 King's-AK                        46.72          6  
  4 Haslett, Alice E    10 King's-AK                        47.68          5  
  5 McLaren, Annabelle  10 King's-AK                        47.90          4  
  6 Clarke, Maddy A     10 MTWAK                            48.09          3  
  7 Williams, Eva R     10 Central City                     48.22          2  
  8 Stevens, Tahlisa I  10 Howick Pakuranga-CO              54.06          1  
  9 Upston, Olivia R    10 King's-AK                        55.00        
 
Event 10  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, Madi G       11 Central City                     45.25         10  
 -- Rose-Zondag, Charl  11 Central City                       SCR        
 
Event 10  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Liu, Angela         12 ONEAK                            47.47         10  
 
Event 10  Boys 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Don, Sam A           8 King's-AK                        50.00         10  
  2 Slessor, James M     8 Howick Pakuranga-CO            1:00.97          7  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robertson, Jamie C   9 King's-AK                        53.47         10  
  2 Chen, Oliver z       9 King's-AK                        56.69          7  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Aitu, Bede M        10 Central City                     45.28         10  
  2 Tate, Zahar m       10 King's-AK                        46.62          7  
  3 Kennard, Josh J     10 King's-AK                        47.09          6  
  4 Finnegan, Max L     10 King's-AK                        50.50          5  
 
Event 10  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Steel, Daniel R     11 Howick Pakuranga-CO              51.09         10  
 
Event 11  Girls 8 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Marina E    8 King's-AK                      1:46.44         10  
  2 Huang, Bonnie Z      8 Howick Pakuranga-CO            2:05.19          7  
  3 Caldwell, Isobel S   7 Howick Pakuranga-CO            2:12.47          6  
  4 Minturn, Hayley J    8 King's-AK                      2:12.84          5  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Zhang, Angel Q       9 Howick Pakuranga-CO            1:56.82         10  
  2 Tattersfield, Chlo   9 King's-AK                      1:59.94          7  
  3 Cook, Sienna M       9 King's-AK                      2:01.81          6  
  4 Mercer, Zoe A        9 King's-AK                      2:03.56          5  
  5 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO            2:04.40          4  
  6 Luo, Jessica Z       9 Howick Pakuranga-CO            2:05.94          3  
  7 Brokenshire, Aleis   9 Howick Pakuranga-CO            2:06.19          2  
  8 Ancliffe, Danielle   9 Howick Pakuranga-CO            2:09.15          1  
  9 Reynolds, Natasha    9 Howick Pakuranga-CO            2:15.72        
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                      1:37.88         10  
  2 Carter, Natalya A   10 King's-AK                      1:49.31          7  
  3 Davy, Lisa E        10 Laser Mt Eden-AK               1:56.13          6  
  4 Gyde, Taylor V      10 Central City                   1:58.34          5  
  5 McLaren, Annabelle  10 King's-AK                      1:59.12          4  
  6 van der Peet, Sask  10 Central City                   1:59.63          3  
  7 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO            2:01.37          2  
  8 Waterworth, Annabe  10 Howick Pakuranga-CO            2:04.35          1  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Feng, Abigail T     11 Howick Pakuranga-CO            1:50.87         10  
  2 Bramlage, McKenna   11 King's-AK                      1:51.25          7  
  3 Peacock, Jana A     11 Howick Pakuranga-CO            2:01.90          6  
 
Event 11  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hanley, Laura J     12 MTWAK                          1:49.65         10  
  2 Luo, Kelly Z        12 Howick Pakuranga-CO            1:59.13          7  
 
Event 11  Boys 8 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Slessor, James M     8 Howick Pakuranga-CO            2:00.40         10  
  2 Zijderveld, Alex     7 ONEAK                          2:19.50          7  
 
Event 11  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Chen, Oliver z       9 King's-AK                      1:55.88         10  
  2 Tan, Jacob A         9 Howick Pakuranga-CO            2:11.10          7  
 
Event 11  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Borich, Hugo B      10 King's-AK                      1:50.19         10  
  2 Reynolds, Henry N   10 King's-AK                      1:51.94          7  
  3 Body, Will C        10 King's-AK                      1:52.66          6  
  4 Zhang, Max Z        10 Howick Pakuranga-CO            1:56.96          5  
  5 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO            2:01.25          4  
  6 Comer, Adam G       10 Howick Pakuranga-CO            2:02.28          3  
 
Event 11  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 He, Vincent Z       11 Howick Pakuranga-CO            1:47.03         10  
  2 Hutchings, Sam J    11 Central City                   1:56.96          7  
  3 Armstrong, Max O    11 MTWAK                          2:14.24          6  
 
Event 11  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Player, Jack W      12 King's-AK                      1:47.53         10  
  2 Banks, Tristan J    12 MTWAK                          2:08.00          7  
 
Event 11  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jervis, James K     13 MTWAK                          1:41.88         10  
 
Event 11  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Okesene, Isaac N    14 Central City                   1:38.13         10  
  2 Robinson, James M   14 King's-AK                      2:21.10          7  
 
Event 11  Men 15 & Over 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Thomas   16 MTWAK                          1:51.91         10  
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Marina E    8 King's-AK                        22.28         10  
  2 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO              36.84          7  
 
Event 12  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mercer, Hannah C     9 King's-AK                        25.22         10  
 
Event 12  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Upston, Olivia R    10 King's-AK                        28.81         10  
 
Event 12  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Swney, Madi G       11 Central City                     19.89         10  
 
Event 12  Girls 13 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Markovich, Maria    13 ONEAK                            19.09         10  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klink, Jourdan Z     8 King's-AK                        20.78         10  
  2 Morrow, Gus H        8 King's-AK                        25.31          7  
 
Event 12  Boys 12 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Landall, Mitchell   12 Central City                     17.93         10  
 
Event 12  Boys 13 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nolan, Jack P       13 MTWAK                            22.72         10  
 
Event 13  Girls 8 & Under 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Huang, Bonnie Z      8 Howick Pakuranga-CO            3:42.41         10  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Upston, Maria G     10 King's-AK                      3:33.69         10  
  2 Waterworth, Annabe  10 Howick Pakuranga-CO            3:50.22          7  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Feng, Abigail T     11 Howick Pakuranga-CO            3:49.78         10  
 
Event 13  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Christophers, Libb  12 Howick Pakuranga-CO            3:26.28         10  
 
Event 13  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Borich, Hugo B      10 King's-AK                      3:29.31         10  
  2 Comer, Adam G       10 Howick Pakuranga-CO            3:38.94          7  
  3 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO            3:39.31          6  
  4 Zhang, Max Z        10 Howick Pakuranga-CO            3:52.07          5  
 
Event 13  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 He, Vincent Z       11 Howick Pakuranga-CO            3:42.00         10  
 
Event 14  Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Marina E    8 King's-AK                        40.66         10  
  2 Shorter-Robinson,    8 King's-AK                        43.25          7  
  3 Caldwell, Isobel S   7 Howick Pakuranga-CO              50.87          6  
  4 Brook, Megan L       7 Howick Pakuranga-CO              55.04          5  
  5 Brokenshire, Haile   7 Howick Pakuranga-CO            1:01.07          4  
 
Event 14  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tattersfield, Chlo   9 King's-AK                        40.19         10  
  2 Cook, Sienna M       9 King's-AK                        40.31          7  
  3 Chaplin, Amelie m    9 King's-AK                        42.13          6  
  4 Dawson, Zoe J        9 Central City                     42.29          5  
  5 Swney, India A       9 Central City                     42.81          4  
  6 Mercer, Zoe A        9 King's-AK                        43.68          3  
  7 Luo, Jessica Z       9 Howick Pakuranga-CO              43.91          2  
  8 Zhang, Angel Q       9 Howick Pakuranga-CO              44.97          1  
  9 Stewart, Hannah s    9 King's-AK                        45.81        
 10 Brokenshire, Aleis   9 Howick Pakuranga-CO              45.93        
 11 Tsui, Celina Z       9 Howick Pakuranga-CO              47.81        
 12 Mercer, Hannah C     9 King's-AK                        49.44        
 13 Reynolds, Natasha    9 Howick Pakuranga-CO              49.72        
 14 Gibson, Jessica E    9 Howick Pakuranga-CO              50.12        
 15 Ancliffe, Danielle   9 Howick Pakuranga-CO              52.09        
 
Event 14  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Segedin, Alice R    10 King's-AK                        34.47         10  
  2 Richardson, Brookl  10 King's-AK                        34.78          7  
  3 Haslett, Alice E    10 King's-AK                        40.47          6  
  4 Clarke, Maddy A     10 MTWAK                            42.28          5  
  5 Carter, Natalya A   10 King's-AK                        45.75          4  
  6 Figgins, Colanah Z  10 Howick Pakuranga-CO              46.69          3  
  7 Stevens, Tahlisa I  10 Howick Pakuranga-CO              47.13          2  
  8 Upston, Olivia R    10 King's-AK                        50.49          1  
 
Event 14  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bramlage, McKenna   11 King's-AK                        36.29         10  
  2 Swney, Madi G       11 Central City                     38.97          7  
  3 Swney, Stella       11 Central City                     40.28          6  
  4 Pechorina, Yulia    11 MTWAK                            42.04          5  
  5 Peng, Ellen         11 ONEAK                            43.53          4  
  6 Peacock, Jana A     11 Howick Pakuranga-CO              43.56          3  
  7 Sun, Charlotte C    11 MTWAK                            44.47          2  
 -- Rose-Zondag, Charl  11 Central City                       SCR        
 
Event 14  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Luo, Kelly Z        12 Howick Pakuranga-CO              42.75         10  
  2 Liu, Angela         12 ONEAK                            43.68          7  
 
Event 14  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Markovich, Maria    13 ONEAK                            35.72         10  
  2 Krenek, Shannon B   13 MTWAK                            39.06          7  
 
Event 14  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Klink, Jourdan Z     8 King's-AK                        39.35         10  
  2 Don, Sam A           8 King's-AK                        45.09          7  
  3 Zijderveld, Alex     7 ONEAK                            50.13          6  
  4 Slessor, James M     8 Howick Pakuranga-CO              53.13          5  
 
Event 14  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robertson, Jamie C   9 King's-AK                        38.41         10  
  2 Haghi, Kianush       9 King's-AK                        42.03          7  
  3 Chen, Oliver z       9 King's-AK                        46.96          6  
  4 Chan, Lachlan C      9 King's-AK                        47.72          5  
  5 Tan, Jacob A         9 Howick Pakuranga-CO              51.62          4  
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Borich, Hugo B      10 King's-AK                        36.62         10  
  2 Aitu, Bede M        10 Central City                     39.34          7  
  3 Tate, Zahar m       10 King's-AK                        39.50          6  
  4 Kennard, Josh J     10 King's-AK                        40.12          5  
  5 Reynolds, Henry N   10 King's-AK                        40.25          4  
  6 Anderson, Keith C   10 Howick Pakuranga-CO              43.12          3  
  7 Finnegan, Max L     10 King's-AK                        44.56          2  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Steel, Daniel R     11 Howick Pakuranga-CO              40.81         10  
  2 Hutchings, Sam J    11 Central City                     43.47          7  
  3 Armstrong, Max O    11 MTWAK                            46.63          6  
 
Event 14  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Landall, Mitchell   12 Central City                     37.09         10  
  2 Banks, Tristan J    12 MTWAK                            40.12          7  
 
Event 14  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nolan, Jack P       13 MTWAK                            38.16         10  
 
Event 14  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Okesene, Isaac N    14 Central City                     37.93         10  
  2 Robinson, James M   14 King's-AK                        48.87          7  
 
Event 14  Men 15 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                             Finals       Points 
===============================================================================
  1 Armstrong, Thomas   16 MTWAK                            43.39         10