Licensed to West Wave Aquatic Centre - Site License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 5/11/2012 06:35 PM
                     WAQ 50's Sprint Meet 2012 - 4/11/2012                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 9 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waldow, Alice I            9 PARAK                  39.48      37.96  
  2 Crawford, Brearna A        9 ROSAK                  42.05      38.86  
  3 Swney, India A             9 CCYAK                  53.18      42.55  
  4 Segedin, Marina E          9 KSCAK                  45.36      44.31  
  5 Shorter-Robinson, Sophie   9 KSCAK                  50.85      44.76  
  6 Folomu, Jessica            9 UNIAK                  50.79      46.09  
  7 Huang, Bonnie Z            9 HPKCO                  55.74      48.22  
  8 Pahi -samuels, Vienna D    9 LMEAK                1:02.12      48.30  
  9 Seaman, Chloe J            8 NSSAK                  48.75      48.35  
 10 Zhang, Angel Q             9 HPKCO                  46.46      49.84  
 11 Kelly, Nicole A            9 NSSAK                  59.22      51.21  
 12 Finnigan, Evie A           9 HPKCO                  56.47      52.72  
 13 Brown, Aimee M             9 LMEAK                  59.98      52.81  
 14 Lockie, Nicole G           9 KSCAK                  51.30      53.12  
 15 Gibson, Jessica E          9 HPKCO                  49.74      53.95  
 16 Allison, Abby M            9 KSCAK                  56.27      54.46  
 17 Reynolds, Natasha S        9 HPKCO                  55.90      55.06  
 18 Walton, Lily H             8 PUKCO                1:00.32      55.46  
 19 Robinson, Eloise G         8 KSCAK                  58.77      55.50  
 20 Dong, Wentao Z             9 HPKCO                  59.80      55.57  
 21 Murphy, Elizabeth C        8 PUKCO                  59.46      55.70  
 22 Shotter, Georgina G        8 NSSAK                1:01.54      55.77  
 23 Ibrahim - Jerrywo, Salma   9 WHLAK                  54.79      56.13  
 24 Shen, Suphie Y             8 HPKCO                  54.01      56.45  
 25 Frost, Jessica             8 WHLAK                1:06.57      59.19  
 26 Quann, Niamh O             9 NSSAK                  53.45    1:00.29  
 27 Spencer, Sophie E          8 HPKCO                  58.60    1:00.48  
 28 Brokenshire, Hailey R      8 HPKCO                1:06.73    1:02.23  
 29 Carter, Gemma A            8 KSCAK                1:02.41    1:03.19  
 30 Minturn, Hayley J          9 KSCAK                1:08.93    1:06.46  
 31 King, Grace A              9 WHLAK                1:08.71    1:10.95  
 32 Johnson, Alexandra M       7 WHLAK                1:06.52    1:35.92  
 
Event 2  Boys 9 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cheong, Andy               9 ROSAK                  37.94      37.45  
  2 Wang, Kevin Z              9 HPKCO                  42.63      42.22  
  3 Oliver, Ryan L             9 HPKCO                  50.80      44.82  
  4 Morrow, Gus H              9 KSCAK                  50.92      44.95  
  5 Thorpe, Bailey R           9 HPKCO                  48.91      48.25  
  6 Kahukiwa, Satriani N       9 HPKCO                1:00.98      48.35  
  7 Falconer, George H         9 KSCAK                  52.30      49.64  
  8 Li, Joshua Z               9 KSCAK                1:10.00      49.68  
  9 Chen, Oliver H             9 KSCAK                  53.20      50.28  
 10 Harford, Tom S             9 PUKCO                  47.07      50.61  
 11 Slessor, James M           9 HPKCO                  49.50      51.26  
 12 Anderson, Caleb B          9 WAQAK                  57.60      52.48  
 13 Murphy, Alexander Z        9 PUKCO                  55.32      52.88  
 14 Hong, Mack Z               9 NSSAK                1:10.52      53.50  
 15 Skipper, Matthew B         9 HPKCO                  53.18      54.12  
 16 Kim, Chris                 9 NSSAK                  50.36      54.97  
 17 Zhou, Eric M               8 KSCAK                1:07.61      56.63  
 18 Don, Sam A                 8 KSCAK                  59.26      56.85  
 19 Karena, Shaun M            7 WHLAK                1:00.95      56.92  
 20 Chan, Lachlan C            9 KSCAK                1:10.00    1:04.23  
 21 Penfold, Mack F            9 HPKCO                1:04.50    1:09.33  
 -- Anderson, Joshua M         9 HPKCO                1:12.30         DQ  
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zacest, Allegra           10 UNIAK                  38.57      37.52  
  2 Wu, Irene R               10 NSSAK                  39.99      38.89  
  3 Traplin, Bianca E         10 KSCAK                  43.15      39.22  
  4 Park, Rachel Z            10 NSSAK                  44.74      41.29  
  5 van der Peet, Saskia L    10 CCYAK                  45.43      41.46  
  6 Kelman, Ariel Z           10 WEINL                  43.76      41.51  
  7 Clark, Dayna E            10 NSSAK                  47.72      42.08  
  8 Overfield, Olivia G       10 HPKCO                  42.45      42.59  
  9 Dawson, Zoe J             10 CCYAK                  43.41      43.61  
 10 Milne, Georgia J          10 KSCAK                  44.94      44.33  
 11 Rees, Samantha S          10 WCSAK                  47.85      44.42  
 12 McLaren, Annabelle L      10 KSCAK                  45.38      44.44  
 13 Barnett, Jaq A            10 LMEAK                1:00.43      44.74  
 14 Eagle, Jaime L            10 NSSAK                  52.93      45.59  
 15 Stewart, Hannah S         10 KSCAK                  48.86      46.36  
 16 Avis, Claudia M           10 PARAK                  46.25      46.54  
 17 Oliver, Sophie M          10 CCYAK                  53.42      48.45  
 18 Joblin, Charlotte R       10 KSCAK                1:10.00      48.58  
 19 Cook, Sienna M            10 KSCAK                  55.48      50.17  
 20 Figgins, Colanah Z        10 HPKCO                  47.47      50.45  
 21 Schwalger, Aquillah L     10 ROSAK                1:00.00      50.80  
 22 Kim, Ha Won Z             10 NSSAK                  54.94      52.14  
 23 Watson, Holly B           10 RBAAK                     NT      52.18  
 24 O'Connell, Acasia R       10 NSSAK                  58.96      52.36  
 25 Carter, Natalya A         10 KSCAK                  57.50      53.08  
 26 Gill, Tarryn E            10 ROSAK                1:01.54      53.88  
 27 Zhu, Cindy Z              10 HPKCO                  59.40      53.95  
 28 Brooks, Sarah J           10 PARAK                  56.30      54.27  
 29 Enderby, Claudia R        10 RBAAK                1:15.00      55.04  
 30 Fuscic, Isabella M        10 HPKCO                  55.57      55.39  
 31 Brokenshire, Aleisha J    10 HPKCO                  55.10      55.94  
 -- Mincham, Sally R          10 WHLAK                  46.51         DQ  
 
Event 4  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smeets, Marco K           10 UNIAK                  34.62      34.20  
  2 Kim, Sungju Z             10 NSSAK                  35.79      37.11  
  3 Walton, Brandon L         10 PUKCO                  38.24      38.08  
  4 Foley, Eamon M            10 KSCAK                  43.74      39.02  
  5 Shotter, Samuel S         10 NSSAK                  42.24      40.96  
  6 Li, Jonathan Z            10 HPKCO                  44.98      40.97  
  7 Makgill, Patrick C        10 NSSAK                  52.47      41.24  
  8 Kim, Gene                 10 ROSAK                  42.65      42.58  
  9 Hoskins-Hill, Finlay T    10 KSCAK                  48.73      42.89  
 10 Nichol, Josh T            10 PUKCO                  41.59      43.29  
 11 Reynolds, Henry N         10 KSCAK                  46.60      43.34  
 12 Park, David J             10 ROSAK                  53.31      45.89  
 13 Tate, Zahar M             10 KSCAK                  46.71      47.37  
 14 Collins, Robert A         10 WHLAK                  48.97      47.65  
 15 Sargent, Ryan P           10 HPKCO                  48.78      48.74  
 16 Armstrong, William R      10 HPKCO                  58.10      49.02  
 16 Su, Kelvin Z              10 HPKCO                  46.61      49.02  
 18 Lee, Samuel S             10 ROSAK                  49.07      49.05  
 19 Zhou, Rick Z              10 UNIAK                1:00.70      54.44  
 20 Dickinson, John S         10 HPKCO                  55.80      55.47  
 21 Tasker, Timon V           10 PARAK                  56.96      55.99  
 22 Browne, Harrison W        10 HPKCO                  55.90      57.06  
 23 Grimwood, William Z       10 NSSAK                1:20.54      59.95  
 24 McKay, Andre B            10 HPKCO                1:01.10    1:01.97  
 -- Tan, Jacob A              10 HPKCO                1:02.40         DQ  
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Galloway, Gina M          11 KSCAK                  32.70      32.29  
  2 Doyle, Bernadette G       11 NSSAK                  34.13      32.33  
  3 Morris, Olivia E          11 KSCAK                  33.13      33.12  
  4 Bailey, Samantha A        11 WEINL                  35.29      33.78  
  5 Lee, Yeonji Z             11 NSSAK                  35.11      34.79  
  6 Casey, Olivia E           11 KSCAK                  36.87      34.85  
  7 Kilmister, Brooke L       11 KSCAK                  37.23      34.92  
  8 Don, Madison E            11 KSCAK                  35.66      35.30  
  9 Cowling, Alex L           11 KSCAK                  36.78      36.30  
 10 Morrow, Ava M             11 KSCAK                  35.81      36.79  
 11 Greaves, Anna M           11 ROSAK                  39.01      37.23  
 12 Falconer, Madeline E      11 KSCAK                  38.71      37.57  
 13 Williams, Eva R           11 CCYAK                  38.65      37.79  
 14 Lee-Tetter, Gabrielle G   11 NSSAK                  39.20      37.91  
 15 Doughty, Emily E          11 PARAK                  38.78      38.04  
 16 Segedin, Alice R          11 KSCAK                  39.01      38.32  
 17 Rodgers, Imogen R         11 PARAK                  37.80      38.91  
 18 Wang, Kassandra           11 LMEAK                  41.57      39.58  
 19 South, Alice C            11 LMEAK                  40.54      39.61  
 20 Perham, Bella L           11 PUKCO                  38.64      40.10  
 21 Bell, Ruby G              11 LMEAK                  46.23      40.39  
 22 Richardson, Brooklyn J    11 KSCAK                  43.72      40.42  
 23 Shorter-Robinson, Jessic  11 KSCAK                  43.01      40.55  
 24 Kelly, Sinead J           11 CCYAK                  43.45      41.25  
 25 Stewart, Holly Z          11 PARAK                  40.32      41.26  
 26 Walker, Georgia R         11 CSCAK                  42.91      41.91  
 27 Jackson, Abby A           11 KSCAK                  42.20      42.41  
 28 Brooks, Emma L            11 PARAK                  43.32      42.59  
 29 Croad, Caitlyn J          11 ROSAK                  48.34      43.85  
 30 Anderson, Hannah M        11 WAQAK                  46.68      44.53  
 31 Ibrahim- Jerrywo, Iman M  11 WHLAK                  45.31      44.56  
 32 Caldwell, Timtam M        11 PARAK                  46.11      45.07  
 33 Frazer, Lucy R            11 PARAK                  50.37      45.91  
 34 Moxon, Simone M           11 PUKCO                  52.76      46.16  
 35 Stubbs, Emma G            11 NSSAK                  54.64      46.68  
 36 Peacock, Jana A           11 HPKCO                  52.11      47.06  
 37 Stiles, Andrina J         11 HPKCO                  49.45      48.41  
 38 Julian, Rebecca A         11 LMEAK                  51.70      48.92  
 39 MacGillivray, Lauren R    11 UNIAK                  52.32      49.52  
 40 Swney, Stella C           11 CCYAK                  47.32      50.74  
 41 Upston, Maria G           11 KSCAK                  53.34      52.97  
 42 Schroder, Alina M         11 NSSAK                1:10.52      55.38  
 43 Woodward, Abigail E       11 WAQAK                  59.00    1:06.32  
 44 Upston, Olivia R          11 KSCAK                1:02.78    1:07.05  
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kumarich, Oliver          11 ROSAK                  34.23      34.84  
  2 Wang, Jason N             11 NSSAK                  35.07      35.26  
  3 Smeets, Patrick J         11 UNIAK                  36.28      36.11  
  4 Robinson, William A       11 KSCAK                  39.03      36.72  
  5 Harford, Josh C           11 PUKCO                  37.35      37.14  
  6 Henry, Tyron P            11 HPKCO                  47.60      38.34  
  7 Greenhough, Oscar H       11 KSCAK                  41.34      39.49  
  8 Kennard, Josh J           11 KSCAK                  39.58      40.19  
  9 Body, Will C              11 KSCAK                  41.70      40.31  
 10 Slessor-White, Michael Z  11 NSSAK                  39.12      40.49  
 11 Kropp, Jarod G            11 RBAAK                  39.81      40.55  
 12 Williams, Harry M         11 CCYAK                  41.31      40.56  
 13 Mulinuu, Rocky M          11 HPKCO                  37.94      40.74  
 14 Nicholson, Sam T          11 NSSAK                  46.89      40.91  
 15 Curtis, Adam P            11 ROSAK                  46.54      41.53  
 16 Hassell, Travis J         11 LMEAK                  47.67      41.72  
 17 Hosking, Liam A           11 PUKCO                  39.37      42.40  
 18 Steel, Daniel R           11 HPKCO                  45.84      43.10  
 19 Zhang, Eric X             11 HPKCO                  41.21      43.17  
 20 Looker, Sam M             11 KSCAK                  42.53      43.97  
 21 Finnegan, Max L           11 KSCAK                  46.58      44.89  
 22 Shibuya, Ikko             11 WHLAK                  52.61      46.09  
 23 Fuscic, Andrej A          11 HPKCO                  49.65      46.36  
 24 Rossi-Baker, Waimana T    11 NSSAK                1:01.62      47.42  
 25 Murray, Johnson T         11 ROSAK                  43.24      49.74  
 26 Burgess, Paul D           11 HPKCO                  56.40      56.03  
 
Event 7  Girls 9 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Folomu, Jessica            9 UNIAK                  44.30      42.03  
  2 Waldow, Alice I            9 PARAK                  44.81      42.41  
  3 Crawford, Brearna A        9 ROSAK                  42.77      43.79  
  4 Shorter-Robinson, Sophie   9 KSCAK                  44.69      44.15  
  5 Swney, India A             9 CCYAK                  43.40      44.47  
  6 Segedin, Marina E          9 KSCAK                  45.63      46.54  
  7 Gibson, Jessica E          9 HPKCO                  44.99      46.67  
  8 Pahi -samuels, Vienna D    9 LMEAK                  51.43      46.75  
  9 Seaman, Chloe J            8 NSSAK                  47.64      47.38  
 10 Kelly, Nicole A            9 NSSAK                  53.24      47.89  
 11 Twose, Charlie G           7 NSSAK                  50.95      47.93  
 12 Dallow, Florence E         8 ROSAK                  50.17      48.09  
 13 Murphy, Elizabeth C        8 PUKCO                  48.90      48.27  
 13 Reynolds, Natasha S        9 HPKCO                  49.01      48.27  
 15 Zhang, Angel Q             9 HPKCO                  54.49      48.51  
 16 Huang, Bonnie Z            9 HPKCO                  47.77      48.90  
 17 Allison, Abby M            9 KSCAK                  49.56      49.40  
 18 Lockie, Nicole G           9 KSCAK                  49.91      49.45  
 19 Ibrahim - Jerrywo, Salma   9 WHLAK                  51.52      49.94  
 20 Shotter, Georgina G        8 NSSAK                  48.91      50.00  
 21 Dai, Whitney               9 WAQAK                  48.60      50.32  
 22 Robinson, Eloise G         8 KSCAK                  54.04      50.34  
 23 Matthew, Nicole A          9 NSSAK                  52.26      50.63  
 24 Finnigan, Evie A           9 HPKCO                  48.38      50.75  
 25 Dong, Wentao Z             9 HPKCO                  54.92      50.82  
 26 Smith, Hayley M            6 WHLAK                1:06.43      51.03  
 27 Raea, Alice A              8 NSSAK                  51.97      51.33  
 28 Galbraith, Victoria L      9 WHLAK                  55.07      51.61  
 29 Shen, Suphie Y             8 HPKCO                  57.83      52.17  
 30 Spencer, Sophie E          8 HPKCO                  52.60      52.27  
 31 Minturn, Hayley J          9 KSCAK                  55.94      52.69  
 32 Brown, Aimee M             9 LMEAK                1:01.58      52.93  
 33 Hill, Madeleine K          8 PUKCO                1:00.05      55.39  
 34 King, Grace A              9 WHLAK                  57.40      55.63  
 35 Kennard, Kasia N           8 KSCAK                1:00.00      55.79  
 36 Clark, Gemma K             8 NSSAK                  57.12      56.41  
 37 Rapley, Chantal M          8 NSSAK                  56.27      56.86  
 38 Quann, Niamh O             9 NSSAK                  56.86      56.92  
 39 Harford, Beth G            9 PUKCO                  55.60      57.06  
 40 Walton, Lily H             8 PUKCO                  51.61      57.63  
 41 Johnson, Alexandra M       7 WHLAK                  58.73      57.97  
 42 Carter, Gemma A            8 KSCAK                1:01.36      59.73  
 43 Nichol, Olivia J           9 PUKCO                  57.17      59.82  
 44 Brokenshire, Hailey R      8 HPKCO                  56.42    1:00.44  
 45 Spavin-Little, Trillian    8 WHLAK                1:03.21    1:01.95  
 
Event 8  Boys 9 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harford, Tom S             9 PUKCO                  41.17      40.16  
  2 Cheong, Andy               9 ROSAK                  42.21      41.29  
  3 Oliver, Ryan L             9 HPKCO                  45.58      42.71  
  4 Falconer, George H         9 KSCAK                  43.26      44.70  
  5 Kumarich, Niko M           9 ROSAK                  49.10      46.69  
  6 Murphy, Alexander Z        9 PUKCO                  45.30      46.98  
  7 Treneman, Jack A           9 HPKCO                  58.60      47.60  
  8 Karena, Shaun M            7 WHLAK                  51.82      50.12  
  9 Don, Sam A                 8 KSCAK                  49.92      50.53  
 10 Galbraith, Jonathan        9 WHLAK                  51.98      50.62  
 11 Blenkinsopp, James R       9 PARAK                  52.19      50.92  
 12 Hong, Mack Z               9 NSSAK                  48.34      51.03  
 13 Young, Andrew I            8 LMEAK                1:01.20      51.20  
 14 Chen, Oliver H             9 KSCAK                  50.78      51.49  
 15 Morrow, Gus H              9 KSCAK                  51.47      52.40  
 16 Kim, Chris                 9 NSSAK                  58.98      52.47  
 17 Chan, Lachlan C            9 KSCAK                  53.26      52.63  
 18 Slessor, James M           9 HPKCO                  55.35      52.82  
 19 Thorpe, Bailey R           9 HPKCO                  51.21      52.84  
 20 Skipper, Matthew B         9 HPKCO                  50.70      53.17  
 21 Kahukiwa, Satriani N       9 HPKCO                  52.93      53.38  
 22 Li, Joshua Z               9 KSCAK                1:00.00      53.76  
 23 Zhou, Eric M               8 KSCAK                1:02.02      54.19  
 24 Anderson, Caleb B          9 WAQAK                  56.94      55.96  
 25 Penfold, Mack F            9 HPKCO                1:02.36      56.01  
 26 Anderson, Joshua M         9 HPKCO                  55.83      56.46  
 27 Buckley, Mikah W           9 NSSAK                  53.29      56.91  
 28 Oh, Jesse T                8 NSSAK                1:15.48    1:02.11  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wu, Irene R               10 NSSAK                  39.70      39.09  
  2 Zacest, Allegra           10 UNIAK                  40.20      39.52  
  3 Clark, Dayna E            10 NSSAK                  43.35      40.41  
  4 Kelman, Ariel Z           10 WEINL                  42.33      41.31  
  5 Avis, Claudia M           10 PARAK                  41.62      42.25  
  6 Traplin, Bianca E         10 KSCAK                  42.21      43.10  
  7 Mincham, Sally R          10 WHLAK                  44.91      43.42  
  8 Overfield, Olivia G       10 HPKCO                  40.84      43.48  
  9 Milne, Georgia J          10 KSCAK                  44.78      44.07  
 10 Ashby, Caitlin R          10 CCYAK                  46.37      44.22  
 11 van der Peet, Saskia L    10 CCYAK                  47.88      44.23  
 11 McLaren, Annabelle L      10 KSCAK                  45.02      44.23  
 13 Park, Rachel Z            10 NSSAK                  45.47      44.71  
 14 Schwalger, Aquillah L     10 ROSAK                  45.99      44.80  
 15 Rees, Samantha S          10 WCSAK                  47.56      44.97  
 16 Barnett, Jaq A            10 LMEAK                  51.32      45.07  
 17 Dawson, Zoe J             10 CCYAK                  46.99      45.52  
 18 Kim, Ha Won Z             10 NSSAK                  53.60      46.10  
 19 Oliver, Sophie M          10 CCYAK                  46.80      46.89  
 20 Murray, Alley P           10 WAQAK                  44.48      46.97  
 21 Kelman, Tamara Z          10 WEINL                  48.24      47.30  
 22 Stewart, Hannah S         10 KSCAK                  48.04      47.36  
 23 Lietz, Lauren M           10 NSSAK                  52.57      47.82  
 24 Cook, Sienna M            10 KSCAK                  50.39      47.89  
 25 Phipps-Thomas, Leila M    10 WCSAK                  51.43      48.10  
 26 Brokenshire, Aleisha J    10 HPKCO                  50.83      48.45  
 27 Brooks, Sarah J           10 PARAK                  50.30      48.87  
 28 Hill, Anna C              10 PUKCO                  47.90      49.21  
 29 Figgins, Colanah Z        10 HPKCO                  50.24      49.63  
 30 Fuscic, Isabella M        10 HPKCO                  50.28      50.06  
 31 Awatere, Sophie M         10 WAQAK                  50.47      50.10  
 32 Hyland, Olivia A          10 PARAK                  53.16      50.33  
 33 Zhu, Cindy Z              10 HPKCO                  52.25      50.50  
 34 Macdonald, Paige D        10 NSSAK                  47.82      50.92  
 35 Carter, Natalya A         10 KSCAK                  52.44      51.40  
 36 Joblin, Charlotte R       10 KSCAK                  52.97      51.68  
 37 Gill, Tarryn E            10 ROSAK                  51.03      52.13  
 38 Watson, Holly B           10 RBAAK                     NT      52.51  
 39 Enderby, Claudia R        10 RBAAK                1:06.00      52.55  
 40 Leslie, Natasha E         10 NSSAK                  50.36      52.67  
 41 O'Connell, Acasia R       10 NSSAK                  52.33      53.50  
 42 Culley, Samantha L        10 NSSAK                  55.91      53.77  
 43 Staff, Lilli G            10 WAIUK                  50.70      53.82  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kim, Sungju Z             10 NSSAK                  36.96      37.59  
  2 Smeets, Marco K           10 UNIAK                  38.79      38.02  
  3 Kim, Gene                 10 ROSAK                  39.19      38.90  
  4 Walton, Brandon L         10 PUKCO                  39.53      40.12  
  5 Makgill, Patrick C        10 NSSAK                  41.27      40.49  
  6 Foley, Eamon M            10 KSCAK                  44.87      41.49  
  7 Nichol, Josh T            10 PUKCO                  41.46      41.76  
  8 Sargent, Ryan P           10 HPKCO                  44.66      42.48  
  9 Olney, Finn J             10 NSSAK                  42.59      43.58  
 10 Holloway, Cameron J       10 NSSAK                  41.55      43.74  
 11 Shotter, Samuel S         10 NSSAK                  46.60      44.23  
 12 Li, Jonathan Z            10 HPKCO                  44.63      44.31  
 13 Su, Kelvin Z              10 HPKCO                  44.26      44.32  
 14 Hoskins-Hill, Finlay T    10 KSCAK                  44.79      44.55  
 15 Lee, Samuel S             10 ROSAK                  46.24      44.71  
 16 Zhou, Rick Z              10 UNIAK                  51.64      44.87  
 17 Grimwood, William Z       10 NSSAK                  46.59      44.96  
 18 Brooke, Dylan W           10 NSSAK                  47.41      45.04  
 19 Reynolds, Henry N         10 KSCAK                  47.20      45.27  
 20 Armstrong, William R      10 HPKCO                  46.35      45.62  
 21 Collins, Robert A         10 WHLAK                  47.12      46.80  
 22 Tate, Zahar M             10 KSCAK                  44.88      47.19  
 23 Potauaine, Jackson S      10 WHLAK                  52.79      47.41  
 24 Tasker, Timon V           10 PARAK                  49.42      48.48  
 25 Dickinson, John S         10 HPKCO                  50.74      49.57  
 26 MacMillan, Ben A          10 RBAAK                1:04.00      49.79  
 26 Park, David J             10 ROSAK                  45.11      49.79  
 28 Greaves, Tom G            10 ROSAK                  50.03      51.00  
 29 Browne, Harrison W        10 HPKCO                  51.67      52.14  
 30 McKay, Andre B            10 HPKCO                  57.30      54.86  
 31 Tan, Jacob A              10 HPKCO                  58.11      58.19  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Galloway, Gina M          11 KSCAK                  33.08      32.67  
  2 Morris, Olivia E          11 KSCAK                  33.46      34.19  
  3 Kilmister, Brooke L       11 KSCAK                  36.69      36.38  
  4 Casey, Olivia E           11 KSCAK                  39.92      37.13  
  4 Doyle, Bernadette G       11 NSSAK                  39.27      37.13  
  6 Mann, Izabella J          11 LMEAK                  37.78      37.63  
  7 Rodgers, Imogen R         11 PARAK                  38.33      37.77  
  8 Wang, Kassandra           11 LMEAK                  37.01      37.81  
  9 Morrow, Ava M             11 KSCAK                  38.83      38.41  
 10 Walker, Georgia R         11 CSCAK                  38.86      38.52  
 11 Segedin, Alice R          11 KSCAK                  40.59      39.05  
 12 Doughty, Emily E          11 PARAK                  40.53      39.15  
 13 Perham, Bella L           11 PUKCO                  39.12      39.16  
 14 Lee, Yeonji Z             11 NSSAK                  39.56      39.34  
 15 Greaves, Anna M           11 ROSAK                  40.19      39.46  
 16 South, Alice C            11 LMEAK                  39.39      39.59  
 17 Shorter-Robinson, Jessic  11 KSCAK                  40.18      39.86  
 18 Cowling, Alex L           11 KSCAK                  42.28      39.95  
 19 Don, Madison E            11 KSCAK                  40.34      40.38  
 20 Lee-Tetter, Gabrielle G   11 NSSAK                  39.84      40.69  
 21 Cho, Sua                  11 ROSAK                  40.67      40.85  
 22 Brooks, Emma L            11 PARAK                  40.86      41.07  
 23 Richardson, Brooklyn J    11 KSCAK                  41.68      41.12  
 24 Kelly, Sinead J           11 CCYAK                  41.51      41.23  
 25 Falconer, Madeline E      11 KSCAK                  40.23      41.29  
 26 Gyde, Taylor V            11 CCYAK                  42.60      41.54  
 27 Pechorina, Yulia          11 MTWAK                  51.24      41.66  
 28 Stewart, Holly Z          11 PARAK                  40.37      41.96  
 29 Williams, Eva R           11 CCYAK                  41.57      42.26  
 30 Bailey, Samantha A        11 WEINL                  43.15      42.69  
 31 Moxon, Simone M           11 PUKCO                  44.59      44.67  
 32 Jackson, Abby A           11 KSCAK                  44.21      44.83  
 33 Anderson, Hannah M        11 WAQAK                  48.49      44.99  
 34 Stubbs, Emma G            11 NSSAK                  43.88      45.18  
 35 Caldwell, Timtam M        11 PARAK                  42.49      45.38  
 36 Miehlbradt, Katrina L     11 NSSAK                  47.20      46.21  
 37 Upston, Maria G           11 KSCAK                  47.57      46.27  
 38 McConnell, Darcey S       11 WAQAK                  48.46      46.55  
 39 Julian, Rebecca A         11 LMEAK                  50.32      46.63  
 40 Stiles, Andrina J         11 HPKCO                  47.55      46.95  
 41 Frazer, Lucy R            11 PARAK                  47.17      47.02  
 42 MacGillivray, Lauren R    11 UNIAK                  50.41      47.88  
 43 Johns, Rhya H             11 LMEAK                1:01.32      48.53  
 44 Peacock, Jana A           11 HPKCO                  49.40      48.61  
 45 Ibrahim- Jerrywo, Iman M  11 WHLAK                  44.51      48.77  
 46 Schroder, Alina M         11 NSSAK                  51.37      48.98  
 47 Woodward, Abigail E       11 WAQAK                  55.00      54.21  
 48 Upston, Olivia R          11 KSCAK                  54.78      56.42  
 49 Taylor, Emily R           11 WAQAK                1:01.33      57.47  
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kropp, Jarod G            11 RBAAK                  35.89      37.41  
  2 Slessor-White, Michael Z  11 NSSAK                  37.36      37.42  
  3 Smith, George O           11 LMEAK                  40.62      37.73  
  4 Robinson, William A       11 KSCAK                  37.74      37.85  
  5 Kumarich, Oliver          11 ROSAK                  37.49      38.03  
  6 Harford, Josh C           11 PUKCO                  39.91      38.80  
  7 Wang, Jason N             11 NSSAK                  40.13      39.33  
  8 Henry, Tyron P            11 HPKCO                  39.30      39.70  
  9 Murray, Johnson T         11 ROSAK                  41.55      39.89  
 10 Body, Will C              11 KSCAK                  43.65      40.38  
 11 Nicholson, Sam T          11 NSSAK                  44.45      41.03  
 12 Mulinuu, Rocky M          11 HPKCO                  39.99      41.08  
 13 Zhang, Eric X             11 HPKCO                  42.66      41.53  
 14 Richardson, Jack D        11 MTWAK                  42.01      41.63  
 15 Looker, Sam M             11 KSCAK                  39.91      41.76  
 16 Curtis, Adam P            11 ROSAK                  41.19      41.78  
 17 Shibuya, Ikko             11 WHLAK                  42.92      43.03  
 18 Smeets, Patrick J         11 UNIAK                  44.57      43.21  
 19 Hosking, Liam A           11 PUKCO                  42.12      43.24  
 20 Blenkinsopp, Matthew J    11 PARAK                  50.24      43.33  
 21 Kennard, Josh J           11 KSCAK                  47.11      43.54  
 22 Greenhough, Oscar H       11 KSCAK                  42.39      44.09  
 23 Fuscic, Andrej A          11 HPKCO                  42.42      44.40  
 24 Williams, Harry M         11 CCYAK                  43.47      45.04  
 25 Hassell, Travis J         11 LMEAK                  47.01      45.56  
 26 Rossi-Baker, Waimana T    11 NSSAK                  49.25      46.49  
 27 Finnegan, Max L           11 KSCAK                  47.65      47.05  
 28 Steel, Daniel R           11 HPKCO                  45.32      49.91  
 29 Burgess, Paul D           11 HPKCO                  51.56      51.12  
 
Event 13  Girls 9 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Brearna A        9 ROSAK                  48.12      47.93  
  2 Waldow, Alice I            9 PARAK                  49.33      47.94  
  3 Segedin, Marina E          9 KSCAK                  47.97      48.53  
  4 Wong, Brittany             9 UNIAK                1:01.00      49.68  
  5 Folomu, Jessica            9 UNIAK                  54.77      51.72  
  6 Zhang, Angel Q             9 HPKCO                  48.35      51.77  
  7 Pahi -samuels, Vienna D    9 LMEAK                  54.89      52.57  
  8 Shorter-Robinson, Sophie   9 KSCAK                  54.25      54.11  
  9 Reynolds, Natasha S        9 HPKCO                  54.26      54.73  
 10 Blakey, Grace A            9 NSSAK                  56.82      55.73  
 11 Murphy, Elizabeth C        8 PUKCO                  55.99      56.89  
 12 Harford, Beth G            9 PUKCO                  53.54      57.27  
 13 Swney, India A             9 CCYAK                  54.36      57.32  
 14 Shotter, Georgina G        8 NSSAK                  58.11      57.57  
 15 Spencer, Sophie E          8 HPKCO                  57.04      57.69  
 16 Walton, Lily H             8 PUKCO                  55.77      57.71  
 17 Huang, Bonnie Z            9 HPKCO                  55.92      57.84  
 18 Quann, Niamh O             9 NSSAK                  56.22      58.76  
 19 Frost, Jessica             8 WHLAK                  59.52      59.07  
 20 Gibson, Jessica E          9 HPKCO                  54.86      59.47  
 21 Allison, Abby M            9 KSCAK                  56.03      59.51  
 22 Shen, Suphie Y             8 HPKCO                1:01.70      59.63  
 23 McKanny, Katlyn L          9 PARAK                  59.24      59.67  
 23 Dallow, Florence E         8 ROSAK                  59.42      59.67  
 25 Minturn, Hayley J          9 KSCAK                1:01.57      59.69  
 26 Lockie, Nicole G           9 KSCAK                  58.25      59.90  
 27 Seaman, Chloe J            8 NSSAK                  58.23    1:00.37  
 28 Dai, Whitney               9 WAQAK                  58.33    1:00.62  
 29 Ross, Mackenzie J          8 KSCAK                  59.06    1:00.77  
 29 Nichol, Olivia J           9 PUKCO                  59.47    1:00.77  
 31 Matthew, Nicole A          9 NSSAK                1:01.15    1:00.93  
 32 Hill, Madeleine K          8 PUKCO                1:00.86    1:01.36  
 33 Dong, Wentao Z             9 HPKCO                1:07.67    1:01.98  
 34 Finnigan, Evie A           9 HPKCO                1:02.26    1:02.04  
 35 Galbraith, Victoria L      9 WHLAK                1:05.88    1:02.76  
 36 Carter, Gemma A            8 KSCAK                1:00.65    1:03.24  
 37 Ibrahim - Jerrywo, Salma   9 WHLAK                  57.17    1:03.59  
 38 Brown, Aimee M             9 LMEAK                1:19.94    1:04.55  
 39 Twose, Charlie G           7 NSSAK                1:08.29    1:06.88  
 40 Smith, Hayley M            6 WHLAK                1:20.63    1:10.33  
 41 Clark, Gemma K             8 NSSAK                1:25.48    1:11.49  
 42 Kennard, Kasia N           8 KSCAK                1:10.00    1:12.71  
 43 Spavin-Little, Trillian    8 WHLAK                1:23.87    1:13.03  
 44 Brokenshire, Hailey R      8 HPKCO                1:11.35    1:17.93  
 45 Johnson, Alexandra M       7 WHLAK                1:15.28    1:18.57  
 46 King, Grace A              9 WHLAK                1:15.88    1:21.21  
 -- Robinson, Eloise G         8 KSCAK                  56.18         DQ  
 
Event 14  Boys 9 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harford, Tom S             9 PUKCO                  46.15      47.80  
  2 Cheong, Andy               9 ROSAK                  52.54      47.92  
  3 Wang, Kevin Z              9 HPKCO                  49.21      49.37  
  4 Murphy, Alexander Z        9 PUKCO                  49.32      49.92  
  5 Slessor, James M           9 HPKCO                  52.65      50.64  
  6 Morrow, Gus H              9 KSCAK                  51.06      51.21  
  7 Oliver, Ryan L             9 HPKCO                  53.11      52.99  
  8 Chen, Oliver H             9 KSCAK                  51.38      53.18  
  9 Merrick, Aidan P           9 CCYAK                  54.45      53.25  
 10 Don, Sam A                 8 KSCAK                  52.46      55.57  
 11 Buckley, Mikah W           9 NSSAK                  56.22      56.34  
 12 Kahukiwa, Satriani N       9 HPKCO                  57.89      56.54  
 13 Karena, Shaun M            7 WHLAK                  57.19      56.76  
 14 Li, Joshua Z               9 KSCAK                1:10.00      57.26  
 15 Kumarich, Niko M           9 ROSAK                  59.38      58.04  
 16 Chan, Lachlan C            9 KSCAK                  55.53      58.05  
 17 Benton, Daniel A           8 RBAAK                  59.22      58.20  
 18 Thorpe, Bailey R           9 HPKCO                  57.64      58.90  
 19 Falconer, George H         9 KSCAK                1:00.76      59.39  
 20 Penfold, Mack F            9 HPKCO                1:00.19    1:00.17  
 21 Kim, Chris                 9 NSSAK                1:05.15    1:01.34  
 22 Zhou, Eric M               8 KSCAK                1:00.79    1:01.37  
 23 Alexander, Christian Q     9 NSSAK                1:10.88    1:01.74  
 24 Skipper, Matthew B         9 HPKCO                  57.15    1:02.04  
 25 Young, Andrew I            8 LMEAK                1:10.32    1:03.83  
 26 Hong, Mack Z               9 NSSAK                  58.64    1:07.35  
 -- Galbraith, Jonathan        9 WHLAK                1:12.65         DQ  
 -- Blenkinsopp, James R       9 PARAK                  59.83         DQ  
 
Event 15  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelman, Ariel Z           10 WEINL                  46.41      44.89  
  2 Traplin, Bianca E         10 KSCAK                  42.46      44.93  
  3 Zacest, Allegra           10 UNIAK                  46.43      45.38  
  4 Clark, Dayna E            10 NSSAK                  45.83      46.43  
  5 Milne, Georgia J          10 KSCAK                  47.91      47.02  
  6 Dawson, Zoe J             10 CCYAK                  49.36      48.76  
  7 Wu, Irene R               10 NSSAK                  48.58      49.50  
  8 Stewart, Hannah S         10 KSCAK                  49.38      50.48  
  9 Hyland, Olivia A          10 PARAK                  54.25      50.67  
 10 Cook, Sienna M            10 KSCAK                  52.20      50.84  
 11 Park, Rachel Z            10 NSSAK                  51.89      51.22  
 12 McLaren, Annabelle L      10 KSCAK                  53.62      51.33  
 13 van der Peet, Saskia L    10 CCYAK                  52.43      51.68  
 14 Carter, Natalya A         10 KSCAK                  53.57      53.08  
 15 Ashby, Caitlin R          10 CCYAK                  53.28      53.15  
 16 Kelman, Tamara Z          10 WEINL                  53.71      53.19  
 17 Enderby, Claudia R        10 RBAAK                  52.95      53.40  
 18 Kim, Ha Won Z             10 NSSAK                1:00.62      53.43  
 19 Eagle, Jaime L            10 NSSAK                1:00.12      53.54  
 20 Fuscic, Isabella M        10 HPKCO                  53.20      54.06  
 20 Mincham, Sally R          10 WHLAK                  52.12      54.06  
 22 Overfield, Olivia G       10 HPKCO                  53.47      54.15  
 23 Joblin, Charlotte R       10 KSCAK                  53.29      54.40  
 24 Lietz, Lauren M           10 NSSAK                  52.90      54.42  
 25 Pontes, Gabriela F        10 NSSAK                  53.77      54.59  
 26 Brooks, Sarah J           10 PARAK                  55.66      54.93  
 27 Figgins, Colanah Z        10 HPKCO                  53.36      55.25  
 28 Zhu, Cindy Z              10 HPKCO                  56.41      55.70  
 29 Murray, Alley P           10 WAQAK                  54.74      56.06  
 30 Oliver, Sophie M          10 CCYAK                  54.65      56.43  
 31 O'Connell, Acasia R       10 NSSAK                1:01.69      56.49  
 32 Barnett, Jaq A            10 LMEAK                  57.70      56.52  
 33 Avis, Claudia M           10 PARAK                  54.78      56.71  
 34 Hill, Anna C              10 PUKCO                  59.03      56.88  
 34 Brokenshire, Aleisha J    10 HPKCO                  55.85      56.88  
 36 Culley, Samantha L        10 NSSAK                  57.56      59.15  
 37 Titley, Shannon           10 WEINL                1:11.23      59.38  
 38 Watson, Holly B           10 RBAAK                     NT    1:01.97  
 39 Macdonald, Paige D        10 NSSAK                1:05.12    1:01.99  
 40 Awatere, Sophie M         10 WAQAK                  56.00    1:02.68  
 41 Park, Kelly Z             10 NSSAK                1:11.21    1:03.57  
 42 Leslie, Natasha E         10 NSSAK                1:06.10    1:05.51  
 43 Gill, Tarryn E            10 ROSAK                1:00.00    1:07.17  
 44 Staff, Lilli G            10 WAIUK                1:11.22    1:10.51  
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kim, Sungju Z             10 NSSAK                  41.84      42.94  
  2 Smeets, Marco K           10 UNIAK                  43.09      43.62  
  3 Walton, Brandon L         10 PUKCO                  44.47      44.96  
  4 Olney, Finn J             10 NSSAK                  46.10      47.56  
  5 Foley, Eamon M            10 KSCAK                  48.64      48.35  
  6 Reynolds, Henry N         10 KSCAK                  50.05      48.85  
  7 Makgill, Patrick C        10 NSSAK                  49.67      48.96  
  8 Li, Jonathan Z            10 HPKCO                  48.83      49.15  
  9 Brooke, Dylan W           10 NSSAK                  55.35      50.08  
 10 Hoskins-Hill, Finlay T    10 KSCAK                  53.03      50.52  
 11 Nichol, Josh T            10 PUKCO                  46.29      50.69  
 12 Shotter, Samuel S         10 NSSAK                  52.93      50.90  
 13 Lee, Samuel S             10 ROSAK                  50.13      51.12  
 14 Park, David J             10 ROSAK                  52.05      52.20  
 15 McOmish, Fraser A         10 PARAK                  50.52      52.41  
 16 Holloway, Cameron J       10 NSSAK                  52.98      52.82  
 17 Tate, Zahar M             10 KSCAK                  52.81      53.37  
 18 Su, Kelvin Z              10 HPKCO                  53.95      55.34  
 19 Kim, Gene                 10 ROSAK                  56.04      56.08  
 20 Collins, Robert A         10 WHLAK                  57.14      56.45  
 21 Greaves, Tom G            10 ROSAK                  54.27      56.83  
 22 Sargent, Ryan P           10 HPKCO                  57.38      56.93  
 23 Grimwood, William Z       10 NSSAK                1:00.32      57.32  
 24 Dickinson, John S         10 HPKCO                  56.12      57.86  
 25 Zhou, Rick Z              10 UNIAK                1:00.30      59.03  
 26 Tan, Jacob A              10 HPKCO                  59.01      59.66  
 27 Armstrong, William R      10 HPKCO                  57.78    1:00.04  
 28 Browne, Harrison W        10 HPKCO                  55.19    1:00.36  
 29 Tasker, Timon V           10 PARAK                1:04.66    1:02.39  
 30 McKay, Andre B            10 HPKCO                1:03.70    1:02.55  
 31 Potauaine, Jackson S      10 WHLAK                1:16.08    1:13.25  
 
Event 17  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Galloway, Gina M          11 KSCAK                  39.06      39.71  
  2 Doughty, Emily E          11 PARAK                  42.36      41.65  
  3 Morris, Olivia E          11 KSCAK                  39.31      41.90  
  4 Wang, Kassandra           11 LMEAK                  41.44      42.19  
  5 Doyle, Bernadette G       11 NSSAK                  43.36      42.99  
  6 Casey, Olivia E           11 KSCAK                  46.15      43.01  
  7 Kilmister, Brooke L       11 KSCAK                  45.42      43.08  
  8 Segedin, Alice R          11 KSCAK                  42.41      44.13  
  9 Lee, Yeonji Z             11 NSSAK                  45.81      44.40  
 10 Morrow, Ava M             11 KSCAK                  43.13      44.92  
 11 Jackson, Abby A           11 KSCAK                  49.16      45.79  
 12 Falconer, Madeline E      11 KSCAK                  44.16      47.21  
 13 Stewart, Holly Z          11 PARAK                  46.59      47.28  
 14 Don, Madison E            11 KSCAK                  46.74      47.57  
 15 Cowling, Alex L           11 KSCAK                  47.51      47.62  
 16 Brooks, Emma L            11 PARAK                  48.69      47.75  
 17 Bailey, Samantha A        11 WEINL                  48.23      48.31  
 18 Caldwell, Timtam M        11 PARAK                  46.90      48.51  
 19 Cho, Sua                  11 ROSAK                  50.93      48.68  
 20 Lee-Tetter, Gabrielle G   11 NSSAK                  48.41      48.71  
 21 Kelly, Sinead J           11 CCYAK                  48.51      48.95  
 22 Movold, Paige B           11 NSSAK                  58.50      49.03  
 23 Shorter-Robinson, Jessic  11 KSCAK                  48.51      49.04  
 24 Perham, Bella L           11 PUKCO                  47.02      49.06  
 25 Mann, Izabella J          11 LMEAK                  47.98      49.10  
 26 Croad, Caitlyn J          11 ROSAK                  48.93      49.11  
 27 Rodgers, Imogen R         11 PARAK                  52.55      49.35  
 28 South, Alice C            11 LMEAK                  51.01      49.52  
 29 Walker, Georgia R         11 CSCAK                  50.64      49.57  
 30 Stiles, Andrina J         11 HPKCO                  51.84      49.67  
 31 Greaves, Anna M           11 ROSAK                  47.57      49.74  
 32 Bell, Ruby G              11 LMEAK                  50.33      50.05  
 33 Richardson, Brooklyn J    11 KSCAK                  47.69      50.11  
 34 Swney, Stella C           11 CCYAK                  49.63      50.54  
 35 Williams, Eva R           11 CCYAK                  50.52      51.30  
 36 Julian, Rebecca A         11 LMEAK                  51.26      51.64  
 37 Peacock, Jana A           11 HPKCO                  50.60      51.81  
 38 Stubbs, Emma G            11 NSSAK                  50.98      52.05  
 39 Miehlbradt, Katrina L     11 NSSAK                  51.27      52.20  
 40 MacGillivray, Lauren R    11 UNIAK                1:00.00      52.43  
 41 Johns, Rhya H             11 LMEAK                  59.76      52.55  
 42 Frazer, Lucy R            11 PARAK                  55.00      52.71  
 43 Moxon, Simone M           11 PUKCO                  53.60      52.83  
 44 Anderson, Hannah M        11 WAQAK                  54.52      53.01  
 45 Ibrahim- Jerrywo, Iman M  11 WHLAK                  52.41      53.97  
 46 Upston, Maria G           11 KSCAK                  50.66      54.47  
 47 Woodward, Abigail E       11 WAQAK                  53.41      57.14  
 48 McConnell, Darcey S       11 WAQAK                  57.89      58.62  
 49 Schroder, Alina M         11 NSSAK                  59.94      59.10  
 50 Upston, Olivia R          11 KSCAK                  56.19    1:01.08  
 51 Taylor, Emily R           11 WAQAK                1:01.64    1:06.75  
 
Event 18  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, William A       11 KSCAK                  40.73      40.13  
  2 Wang, Jason N             11 NSSAK                  40.33      41.16  
  3 Harford, Josh C           11 PUKCO                  41.71      41.42  
  4 Greenhough, Oscar H       11 KSCAK                  43.86      42.33  
  5 Smeets, Patrick J         11 UNIAK                  42.49      42.94  
  6 Slessor-White, Michael Z  11 NSSAK                  42.63      43.50  
  7 Zhang, Eric X             11 HPKCO                  43.93      44.13  
  8 Henry, Tyron P            11 HPKCO                  44.41      45.44  
  9 Fuscic, Andrej A          11 HPKCO                  44.36      45.93  
 10 Hosking, Liam A           11 PUKCO                  45.44      45.94  
 11 Kumarich, Oliver          11 ROSAK                  45.85      47.11  
 12 Kwak, Ji Seop             11 WAQAK                  47.58      47.22  
 13 Nicholson, Sam T          11 NSSAK                  49.17      48.38  
 14 Rossi-Baker, Waimana T    11 NSSAK                  51.62      49.05  
 15 Richardson, Jack D        11 MTWAK                  50.88      49.31  
 16 Smith, George O           11 LMEAK                  49.08      49.50  
 17 Blenkinsopp, Matthew J    11 PARAK                  47.88      49.56  
 18 Kennard, Josh J           11 KSCAK                  52.95      50.44  
 19 Burgess, Paul D           11 HPKCO                  50.01      50.97  
 20 Curtis, Adam P            11 ROSAK                  48.74      51.14  
 21 Looker, Sam M             11 KSCAK                  50.75      51.17  
 22 Body, Will C              11 KSCAK                  52.33      51.25  
 23 Williams, Harry M         11 CCYAK                  54.36      52.53  
 24 Kropp, Jarod G            11 RBAAK                  51.58      52.92  
 25 Hassell, Travis J         11 LMEAK                  55.67      53.23  
 26 Murray, Johnson T         11 ROSAK                  53.32      53.33  
 27 Shibuya, Ikko             11 WHLAK                  54.48      53.80  
 28 Steel, Daniel R           11 HPKCO                  52.37      54.68  
 29 Finnegan, Max L           11 KSCAK                1:01.13      56.46  
 
Event 19  Girls 9 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Waldow, Alice I            9 PARAK                  37.48      36.07  
  2 Folomu, Jessica            9 UNIAK                  36.24      36.10  
  3 Crawford, Brearna A        9 ROSAK                  36.90      36.95  
  4 Pahi -samuels, Vienna D    9 LMEAK                  41.35      37.70  
  5 Segedin, Marina E          9 KSCAK                  38.92      37.98  
  6 Wong, Brittany             9 UNIAK                  50.85      39.14  
  7 Zhang, Angel Q             9 HPKCO                  40.71      39.18  
  8 Shorter-Robinson, Sophie   9 KSCAK                  39.53      39.88  
  9 Huang, Bonnie Z            9 HPKCO                  40.09      39.99  
 10 Swney, India A             9 CCYAK                  37.63      40.02  
 11 Matthew, Nicole A          9 NSSAK                  42.13      40.78  
 12 Gibson, Jessica E          9 HPKCO                  41.02      41.42  
 13 Seaman, Chloe J            8 NSSAK                  42.96      41.62  
 14 Murphy, Elizabeth C        8 PUKCO                  40.35      41.76  
 15 Allison, Abby M            9 KSCAK                  41.76      41.78  
 16 Ibrahim - Jerrywo, Salma   9 WHLAK                  42.14      42.16  
 17 Finnigan, Evie A           9 HPKCO                  42.88      42.29  
 18 Kelly, Nicole A            9 NSSAK                  45.47      42.84  
 19 Reynolds, Natasha S        9 HPKCO                  41.77      42.86  
 20 Shotter, Georgina G        8 NSSAK                  42.99      43.40  
 21 Dallow, Florence E         8 ROSAK                  43.60      43.62  
 22 Raea, Alice A              8 NSSAK                  44.50      43.75  
 23 Twose, Charlie G           7 NSSAK                  42.55      44.39  
 24 Brown, Aimee M             9 LMEAK                  45.23      44.83  
 25 Frost, Jessica             8 WHLAK                  45.69      44.99  
 26 Lockie, Nicole G           9 KSCAK                  46.13      46.37  
 27 Spencer, Sophie E          8 HPKCO                  44.88      46.61  
 28 Walton, Lily H             8 PUKCO                  43.70      46.88  
 29 Blakey, Grace A            9 NSSAK                  49.00      46.96  
 29 Dong, Wentao Z             9 HPKCO                  49.75      46.96  
 31 King, Grace A              9 WHLAK                  49.65      47.74  
 32 Galbraith, Victoria L      9 WHLAK                  52.28      48.23  
 33 Nichol, Olivia J           9 PUKCO                  47.36      48.28  
 34 Carter, Gemma A            8 KSCAK                  54.93      48.79  
 35 Hill, Madeleine K          8 PUKCO                  51.17      48.85  
 36 Shen, Suphie Y             8 HPKCO                  46.71      49.05  
 37 Robinson, Eloise G         8 KSCAK                  47.35      49.40  
 38 Harford, Beth G            9 PUKCO                  45.18      49.50  
 39 Minturn, Hayley J          9 KSCAK                  50.07      50.03  
 40 Rapley, Chantal M          8 NSSAK                  51.02      50.20  
 41 Quann, Niamh O             9 NSSAK                  47.89      50.36  
 42 Kennard, Kasia N           8 KSCAK                1:00.00      50.48  
 43 Spavin-Little, Trillian    8 WHLAK                  57.31      51.07  
 44 Clark, Gemma K             8 NSSAK                  52.59      51.43  
 45 Brokenshire, Hailey R      8 HPKCO                  50.82      51.92  
 46 Smith, Hayley M            6 WHLAK                1:01.82      55.31  
 47 Johnson, Alexandra M       7 WHLAK                  51.86      55.45  
 48 Perham, Rose M             9 PUKCO                1:10.93    1:02.74  
 
Event 20  Boys 9 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cheong, Andy               9 ROSAK                  35.52      35.07  
  2 Wang, Kevin Z              9 HPKCO                  36.76      35.93  
  3 Falconer, George H         9 KSCAK                  36.28      36.38  
  4 Harford, Tom S             9 PUKCO                  36.69      37.31  
  5 Treneman, Jack A           9 HPKCO                  40.91      37.38  
  6 Merrick, Aidan P           9 CCYAK                  41.11      37.89  
  7 Li, Joshua Z               9 KSCAK                1:00.00      38.95  
  8 Oliver, Ryan L             9 HPKCO                  42.07      39.06  
  9 Murphy, Alexander Z        9 PUKCO                  39.32      40.67  
 10 Morrow, Gus H              9 KSCAK                  44.53      41.11  
 11 Skipper, Matthew B         9 HPKCO                  42.37      41.41  
 12 Kumarich, Niko M           9 ROSAK                  44.05      41.61  
 13 Kim, Chris                 9 NSSAK                  44.94      41.65  
 14 Anderson, Caleb B          9 WAQAK                  44.70      42.05  
 15 Chen, Oliver H             9 KSCAK                  41.34      42.76  
 16 Slessor, James M           9 HPKCO                  44.17      42.91  
 17 Thorpe, Bailey R           9 HPKCO                  42.95      43.45  
 18 Chan, Lachlan C            9 KSCAK                  45.07      43.66  
 19 Kahukiwa, Satriani N       9 HPKCO                  44.26      43.78  
 20 Zhou, Eric M               8 KSCAK                  44.47      44.07  
 21 Karena, Shaun M            7 WHLAK                  47.84      44.52  
 22 Buckley, Mikah W           9 NSSAK                  44.09      44.62  
 23 Penfold, Mack F            9 HPKCO                  43.24      45.13  
 24 Don, Sam A                 8 KSCAK                  44.52      46.05  
 25 Young, Andrew I            8 LMEAK                  47.54      46.43  
 26 Hong, Mack Z               9 NSSAK                1:01.22      46.74  
 27 Benton, Daniel A           8 RBAAK                1:05.00      48.05  
 28 Alexander, Christian Q     9 NSSAK                  53.65      50.43  
 29 Anderson, Joshua M         9 HPKCO                  49.55      51.46  
 30 Galbraith, Jonathan        9 WHLAK                  51.90      53.05  
 31 Oh, Jesse T                8 NSSAK                1:00.89      55.19  
 
Event 21  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelman, Ariel Z           10 WEINL                  35.15      34.47  
  2 Zacest, Allegra           10 UNIAK                  35.32      35.22  
  3 Overfield, Olivia G       10 HPKCO                  34.25      35.39  
  4 Clark, Dayna E            10 NSSAK                  39.29      35.61  
  5 van der Peet, Saskia L    10 CCYAK                  36.08      36.39  
  6 Wu, Irene R               10 NSSAK                  37.91      36.59  
  7 Park, Rachel Z            10 NSSAK                  36.72      36.67  
  8 Milne, Georgia J          10 KSCAK                  38.78      36.99  
  9 Cook, Sienna M            10 KSCAK                  39.67      37.62  
 10 Traplin, Bianca E         10 KSCAK                  36.36      37.63  
 11 Eagle, Jaime L            10 NSSAK                  38.46      38.28  
 12 Schwalger, Aquillah L     10 ROSAK                  41.30      38.33  
 13 McLaren, Annabelle L      10 KSCAK                  37.51      38.34  
 14 Mincham, Sally R          10 WHLAK                  39.77      38.38  
 15 Dawson, Zoe J             10 CCYAK                  41.11      38.75  
 16 Avis, Claudia M           10 PARAK                  38.31      38.95  
 17 Barnett, Jaq A            10 LMEAK                  42.43      39.61  
 18 Ashby, Caitlin R          10 CCYAK                  40.85      39.71  
 19 Rees, Samantha S          10 WCSAK                  42.61      40.09  
 20 Murray, Alley P           10 WAQAK                  39.19      40.29  
 21 Stewart, Hannah S         10 KSCAK                  43.41      40.44  
 22 Enderby, Claudia R        10 RBAAK                  42.72      41.21  
 23 Kim, Ha Won Z             10 NSSAK                  40.63      41.23  
 24 Joblin, Charlotte R       10 KSCAK                  44.95      41.61  
 25 Fuscic, Isabella M        10 HPKCO                  41.85      41.68  
 26 Hill, Anna C              10 PUKCO                  48.05      41.70  
 27 Kelman, Tamara Z          10 WEINL                  42.12      41.72  
 28 Oliver, Sophie M          10 CCYAK                  42.83      42.00  
 29 Brokenshire, Aleisha J    10 HPKCO                  43.52      42.01  
 30 Figgins, Colanah Z        10 HPKCO                  40.77      42.11  
 31 Phipps-Thomas, Leila M    10 WCSAK                  45.71      42.70  
 32 Awatere, Sophie M         10 WAQAK                  44.27      42.74  
 33 Brooks, Sarah J           10 PARAK                  43.83      42.83  
 34 Pontes, Gabriela F        10 NSSAK                  42.65      43.82  
 35 Zhu, Cindy Z              10 HPKCO                  45.43      43.93  
 36 Titley, Shannon           10 WEINL                  42.55      44.02  
 37 Lietz, Lauren M           10 NSSAK                  44.01      44.20  
 38 Macdonald, Paige D        10 NSSAK                  43.52      44.46  
 39 Staff, Lilli G            10 WAIUK                  45.24      45.02  
 40 Gill, Tarryn E            10 ROSAK                  43.70      45.21  
 41 Watson, Holly B           10 RBAAK                     NT      45.67  
 42 O'Connell, Acasia R       10 NSSAK                  50.78      46.79  
 43 Hyland, Olivia A          10 PARAK                  48.66      46.84  
 44 Leslie, Natasha E         10 NSSAK                  47.04      47.40  
 45 Park, Kelly Z             10 NSSAK                  57.01      52.73  
 
Event 22  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smeets, Marco K           10 UNIAK                  31.46      31.22  
  2 Kim, Sungju Z             10 NSSAK                  32.08      32.97  
  3 Walton, Brandon L         10 PUKCO                  32.99      33.59  
  4 Shotter, Samuel S         10 NSSAK                  34.64      34.60  
  5 Reynolds, Henry N         10 KSCAK                  38.00      35.04  
  6 Nichol, Josh T            10 PUKCO                  35.06      35.06  
  7 Kim, Gene                 10 ROSAK                  35.34      35.18  
  8 Foley, Eamon M            10 KSCAK                  34.95      35.87  
  9 Su, Kelvin Z              10 HPKCO                  37.28      36.34  
 10 Hoskins-Hill, Finlay T    10 KSCAK                  35.23      36.38  
 11 Olney, Finn J             10 NSSAK                  35.78      36.51  
 12 Li, Jonathan Z            10 HPKCO                  38.60      36.86  
 13 Tate, Zahar M             10 KSCAK                  36.18      37.01  
 14 Holloway, Cameron J       10 NSSAK                  37.35      37.20  
 14 Makgill, Patrick C        10 NSSAK                  39.84      37.20  
 16 Lee, Samuel S             10 ROSAK                  37.56      38.16  
 17 Sargent, Ryan P           10 HPKCO                  40.17      38.31  
 18 Collins, Robert A         10 WHLAK                  39.00      38.60  
 19 Park, David J             10 ROSAK                  38.44      38.67  
 20 McOmish, Fraser A         10 PARAK                  39.18      38.90  
 21 MacMillan, Ben A          10 RBAAK                  41.51      41.23  
 22 Armstrong, William R      10 HPKCO                  42.11      41.42  
 23 Grimwood, William Z       10 NSSAK                  43.06      41.84  
 24 Greaves, Tom G            10 ROSAK                  40.77      42.66  
 25 Dickinson, John S         10 HPKCO                  43.13      44.01  
 26 Potauaine, Jackson S      10 WHLAK                  47.75      44.08  
 27 Tasker, Timon V           10 PARAK                  45.13      45.07  
 28 Browne, Harrison W        10 HPKCO                  43.32      45.22  
 29 McKay, Andre B            10 HPKCO                  51.20      47.35  
 30 Tan, Jacob A              10 HPKCO                  50.68      50.25  
 -- Brooke, Dylan W           10 NSSAK                  45.46         DQ  
 -- Zhou, Rick Z              10 UNIAK                  43.01         DQ  
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Galloway, Gina M          11 KSCAK                  29.83      29.50  
  2 Morris, Olivia E          11 KSCAK                  29.73      31.20  
  3 Doyle, Bernadette G       11 NSSAK                  32.24      31.74  
  4 Casey, Olivia E           11 KSCAK                  31.12      31.91  
  5 Morrow, Ava M             11 KSCAK                  31.29      32.35  
  6 Wang, Kassandra           11 LMEAK                  31.96      32.56  
  7 Kilmister, Brooke L       11 KSCAK                  33.97      32.99  
  7 Segedin, Alice R          11 KSCAK                  32.75      32.99  
  9 Richardson, Brooklyn J    11 KSCAK                  33.89      33.39  
 10 Rodgers, Imogen R         11 PARAK                  33.66      33.45  
 11 Bell, Ruby G              11 LMEAK                  35.83      33.47  
 12 Bailey, Samantha A        11 WEINL                  34.34      33.67  
 13 Cowling, Alex L           11 KSCAK                  32.03      33.71  
 14 Don, Madison E            11 KSCAK                  33.07      33.73  
 15 Lee, Yeonji Z             11 NSSAK                  34.95      34.07  
 16 Anderson, Hannah M        11 WAQAK                  36.47      34.13  
 17 Doughty, Emily E          11 PARAK                  34.23      34.42  
 18 Walker, Georgia R         11 CSCAK                  34.06      34.52  
 19 Shorter-Robinson, Jessic  11 KSCAK                  34.01      34.64  
 20 Perham, Bella L           11 PUKCO                  34.63      34.82  
 21 Greaves, Anna M           11 ROSAK                  35.16      35.17  
 22 Falconer, Madeline E      11 KSCAK                  34.72      35.30  
 23 Lee-Tetter, Gabrielle G   11 NSSAK                  33.60      35.35  
 24 Williams, Eva R           11 CCYAK                  35.96      35.61  
 25 Kelly, Sinead J           11 CCYAK                  35.37      35.93  
 26 Croad, Caitlyn J          11 ROSAK                  35.71      35.96  
 27 Pechorina, Yulia          11 MTWAK                  40.60      35.99  
 28 Caldwell, Timtam M        11 PARAK                  35.61      36.04  
 29 Moxon, Simone M           11 PUKCO                  35.97      36.12  
 30 Swney, Stella C           11 CCYAK                  37.62      36.31  
 31 Brooks, Emma L            11 PARAK                  37.27      36.45  
 32 Cho, Sua                  11 ROSAK                  36.75      36.54  
 33 Stewart, Holly Z          11 PARAK                  35.08      36.90  
 34 Jackson, Abby A           11 KSCAK                  40.73      37.22  
 35 Frazer, Lucy R            11 PARAK                  40.10      38.01  
 36 Stubbs, Emma G            11 NSSAK                  42.80      38.11  
 37 Julian, Rebecca A         11 LMEAK                  42.10      39.51  
 38 Peacock, Jana A           11 HPKCO                  39.38      39.62  
 39 MacGillivray, Lauren R    11 UNIAK                  40.36      39.80  
 40 Movold, Paige B           11 NSSAK                  42.57      39.97  
 41 McConnell, Darcey S       11 WAQAK                  40.93      40.18  
 42 Ibrahim- Jerrywo, Iman M  11 WHLAK                  38.74      40.52  
 43 Upston, Maria G           11 KSCAK                  40.56      40.59  
 44 Johns, Rhya H             11 LMEAK                  41.68      40.72  
 45 Miehlbradt, Katrina L     11 NSSAK                  39.66      40.89  
 46 Stiles, Andrina J         11 HPKCO                  37.72      41.29  
 47 Schroder, Alina M         11 NSSAK                  46.32      44.10  
 48 Woodward, Abigail E       11 WAQAK                  47.43      47.97  
 49 Upston, Olivia R          11 KSCAK                  48.22      49.56  
 50 Taylor, Emily R           11 WAQAK                  52.77      56.09  
 
Event 24  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harford, Josh C           11 PUKCO                  32.06      31.58  
  2 Slessor-White, Michael Z  11 NSSAK                  32.72      32.23  
  3 Kumarich, Oliver          11 ROSAK                  31.86      32.61  
  4 Robinson, William A       11 KSCAK                  32.35      32.71  
  5 Henry, Tyron P            11 HPKCO                  34.01      33.50  
  6 Curtis, Adam P            11 ROSAK                  32.85      33.59  
  7 Wang, Jason N             11 NSSAK                  32.87      33.76  
  8 Smeets, Patrick J         11 UNIAK                  32.99      33.84  
  9 Zhang, Eric X             11 HPKCO                  34.07      34.04  
 10 Kropp, Jarod G            11 RBAAK                  34.31      34.29  
 11 Richardson, Jack D        11 MTWAK                  34.56      34.80  
 12 Greenhough, Oscar H       11 KSCAK                  34.27      34.87  
 13 Fuscic, Andrej A          11 HPKCO                  35.34      34.94  
 14 Body, Will C              11 KSCAK                  33.66      35.11  
 15 Steel, Daniel R           11 HPKCO                  35.48      35.77  
 16 Murray, Johnson T         11 ROSAK                  39.13      36.08  
 17 Williams, Harry M         11 CCYAK                  35.64      36.09  
 18 Shibuya, Ikko             11 WHLAK                  36.09      36.12  
 19 Kwak, Ji Seop             11 WAQAK                  35.34      36.16  
 20 Blenkinsopp, Matthew J    11 PARAK                  36.26      36.30  
 21 Hosking, Liam A           11 PUKCO                  35.95      36.57  
 22 Kennard, Josh J           11 KSCAK                  36.76      36.94  
 23 Looker, Sam M             11 KSCAK                  35.64      37.23  
 24 Rossi-Baker, Waimana T    11 NSSAK                  49.67      38.24  
 25 Hassell, Travis J         11 LMEAK                  39.54      38.32  
 26 Finnegan, Max L           11 KSCAK                  39.49      39.53  
 27 Burgess, Paul D           11 HPKCO                  41.33      42.13  
 
Event 25  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bason, Georgia C          12 KSCAK                  35.07      34.36  
  2 MacNeil, Lydia Z          12 KSCAK                  35.91      35.00  
  3 Alexander, Kyla N         12 ROSAK                  36.44      35.19  
  4 Naicker, Arushni Z        12 NSSAK                  34.71      35.20  
  5 Steedman, Katlyn A        12 PUKCO                  36.11      35.72  
  6 Barbera, Cloe Z           12 NSSAK                  36.61      36.29  
  7 Ryland-Higgins, Danika R  12 PUKCO                  37.48      36.84  
  8 Amituanai, Madison G      12 LMEAK                  37.56      36.85  
  9 Jerrom, Emily Z           12 CCYAK                  38.33      36.94  
 10 Bottari, Alexandra A      12 NSSAK                  39.89      37.01  
 11 Dance, Mikayla J          12 HPKCO                  38.31      37.42  
 12 Lowther, Anna L           12 PARAK                  38.98      37.54  
 13 Marx, Hayley L            12 PUKCO                  37.68      37.60  
 14 Lyndon, Emily J           12 NSSAK                  38.85      37.67  
 15 Louis-Marie, Sylvia Z     12 PARAK                  39.48      37.83  
 16 Kim, Ha Eun Z             12 NSSAK                  38.34      37.87  
 17 Greensmith, Megan S       12 KSCAK                  41.19      37.98  
 18 Reynolds, Jasmine A       12 KSCAK                  40.36      38.29  
 19 Maddren, Madeleine E      12 MTWAK                  39.38      38.43  
 20 Norman, Jemma M           12 PUKCO                  38.90      38.82  
 21 Traplin, Carla A          12 KSCAK                  45.85      38.84  
 22 Jing, Angela Z            12 HPKCO                  45.34      38.98  
 23 Li, Renee Z               12 HPKCO                  41.84      39.20  
 24 Swney, Madi G             12 CCYAK                  44.69      39.84  
 25 Whitehead, Emily L        12 PARAK                  40.29      40.06  
 26 Avis, Isobel H            12 PARAK                  41.29      40.21  
 27 Legget, Emelia J          12 KSCAK                  50.39      40.62  
 28 Frost, Caitlin E          12 WHLAK                  41.03      40.80  
 29 Palmer, Rachel M          12 NSSAK                  41.55      40.98  
 30 Cory-Wright, Erin M       12 CCYAK                  39.95      41.75  
 31 Lambert, Lauren O         12 HPKCO                  41.53      41.90  
 32 Carter, Charlotte A       12 KSCAK                  42.71      42.16  
 33 Horan, Nikita A           12 HPKCO                  42.81      42.33  
 34 Yeo, Hyun Jin             12 ROSAK                  42.12      42.60  
 35 McDonald, Tayla S         12 WAQAK                  47.47      42.71  
 
Event 26  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Owen                12 LMEAK                  31.99      31.02  
  2 Lee, Heon-Bin             12 ROSAK                  32.11      31.36  
  3 Cameron, Daniel W         12 CCYAK                  35.17      33.71  
  4 Kiely, Louis J            12 KSCAK                  34.05      33.75  
  5 Chong, Adrian C           12 HPKCO                  35.37      34.25  
  6 Hughson, Thomas G         12 HPKCO                  34.64      34.31  
  7 Priscott, Sebastien D     12 WHLAK                  38.09      35.98  
  8 Lee, Joshua J             12 ROSAK                  37.75      36.63  
  9 Booth, Mitchell W         12 WHLAK                  35.02      38.35  
 10 MacMillan, Ryan F         12 RBAAK                  39.83      38.42  
 11 Wang, David W             12 KSCAK                  42.27      40.10  
 12 Lloyd, Rhys A             12 LMEAK                  42.24      40.22  
 13 Shotter, Angus A          12 NSSAK                  39.24      40.31  
 14 Culley, Jack J            12 NSSAK                  39.86      40.91  
 15 Sills, Matthew R          12 ROSAK                  51.17      42.75  
 16 Eccles, Campbell          12 PARAK                  55.59      57.04  
 -- Anderson, Keith C         12 HPKCO                  51.08         DQ  
 
Event 27  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fa'amausili, Gabrielle A  13 LMEAK                  30.63      30.10  
  2 Moriarty, Sam A           13 UNIAK                  33.08      32.41  
  3 Smith, Gemma L            13 LMEAK                  32.80      32.95  
  4 Tate, Mary M              13 KSCAK                  33.03      32.97  
  5 Lusby, Simone C           13 UNIAK                  34.30      33.00  
  6 Pfister, Kimberly R       13 HPKCO                  36.71      34.05  
  7 Grozev, Katherine S       13 CCYAK                  35.86      34.12  
  8 Gibson, Antonia M         13 UNIAK                  35.63      34.53  
  9 Coury, Brianna C          13 LMEAK                  35.14      34.83  
 10 Shen, Lucy Z              13 HPKCO                  34.28      35.81  
 11 Newnham-McGrath, Hana F   13 UNIAK                  40.18      36.39  
 12 Hamilton, Sarah K         13 NSSAK                  37.93      36.92  
 13 Hefford, Jessica E        13 LMEAK                  38.22      37.82  
 14 Grimwood, Elanor Z        13 NSSAK                  38.19      38.69  
 15 Kwon, Rosa Z              13 NSSAK                  37.38      39.18  
 16 Hur, Yoon Z               13 NSSAK                  39.65      39.51  
 17 Rees, Monique S           13 WCSAK                  42.14      40.34  
 18 Mulinuu, Perosi           13 MTWAK                  41.64      41.19  
 19 Olney, Lily I             13 NSSAK                  40.32      42.97  
 
Event 28  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Matthew J       13 PUKCO                  31.35      31.06  
  2 Hughes, William P         13 PUKCO                  32.60      31.41  
  3 Newton, Josh              13 ROSAK                  33.62      32.72  
  4 Milne, Adam W             13 LMEAK                  33.88      33.86  
  5 Sumner, Reon T            13 LMEAK                  35.89      34.32  
  6 Falconer, Angus J         13 KSCAK                  33.90      34.50  
  7 Tattersfield, Leo W       13 KSCAK                  33.86      34.53  
  8 Bradding, Conor M         13 PARAK                  34.64      34.96  
  9 Dawson, Jackson G         13 WHLAK                  34.47      35.26  
 10 Landall, Mitchell         13 CCYAK                  37.99      36.01  
 11 Lewens, Ben J             13 RBAAK                  39.69      36.15  
 12 Ambler, Tyler C           13 LMEAK                  37.88      36.23  
 13 Dimick, Christian W       13 NSSAK                  36.65      36.24  
 14 Kennard-Campbell, Finn Z  13 CSCAK                  45.04      36.56  
 15 Chen, Christopher Y       13 KSCAK                  39.16      36.65  
 16 Huang, Kevin              13 UNIAK                  36.73      36.84  
 17 Cleland, Angus B          13 KSCAK                  38.15      37.81  
 18 Haidermota, Burhan Y      13 ROSAK                  39.18      38.05  
 19 Hamoy, Michael K          13 UNIAK                  36.32      38.56  
 20 Gunn, Oscar L             13 NSSAK                  40.78      38.89  
 21 Landall, Sanford          13 CCYAK                  45.03      39.29  
 
Event 29  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wadley, Morgan G          14 ROSAK                  30.65      31.15  
  2 Kilmister, Morgan H       14 KSCAK                  31.10      31.63  
  3 Palmer, Ruth A            14 NSSAK                  31.54      31.81  
  4 Hassell, Ally J           14 LMEAK                  31.37      32.54  
  5 Williams, Hannah A        14 LMEAK                  31.70      33.68  
  6 Mann, Briahna R           14 LMEAK                  34.25      34.67  
  7 Lawrence, Nicole R        14 CCYAK                  35.99      35.08  
  8 Smart, Madeleine R        14 UNIAK                  37.68      36.47  
  9 Jeon, Jane                14 LMEAK                  36.62      36.65  
 10 Wolloner, Chantelle R     14 LMEAK                  37.05      38.08  
 11 South, Christiana M       14 LMEAK                  37.66      38.30  
 12 Chamley, Katy A           14 LMEAK                  38.43      38.53  
 13 Kelly, Siobhan K          14 WHLAK                  38.37      38.57  
 14 Henwood, Rebekah L        14 WHLAK                  40.88      41.06  
 15 Stanford, Ella E          14 WAQAK                     NT      42.35  
 
Event 30  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smeets, Jason A           14 UNIAK                  28.80      28.64  
  2 Curtis, Ryan T            14 ROSAK                  30.88      29.05  
  3 Cui, Yinhu Z              14 CCYAK                  29.74      30.29  
  4 Ashcroft, John B          14 LMEAK                  30.45      30.55  
  5 Lim, Jaeyun Z             14 NSSAK                  30.53      30.71  
  6 Mincham, Jarrod T         14 WHLAK                  30.63      31.97  
  7 Kropp, Ethan R            14 RBAAK                  32.90      32.60  
  8 Clarke, Leland G          14 ROSAK                  31.85      32.78  
  9 Neal-Pratt, Jack W        14 KSCAK                  33.67      33.09  
 10 Banks, Loukas C           14 CSCAK                  36.69      35.03  
 11 Schonknecht, James S      14 WCSAK                  37.52      35.31  
 12 Anderson, Jack B          14 UNIAK                  36.71      35.43  
 -- Gould, Brady G            14 CSCAK                  44.28         DQ  
 
Event 31  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Rebekah K        15 UNIAK                  29.69      30.33  
  2 Ryland-Higgins, Annielle  15 PUKCO                  29.91      31.17  
  3 Marris, Georgia H         15 UNIAK                  28.98      31.41  
  4 Parker, Holly R           15 KSCAK                  30.88      31.57  
  5 Williams, Bella F         15 CCYAK                  33.02      33.31  
  6 Upston, Stephanie M       15 KSCAK                  32.58      33.41  
  7 Hutchinson, Aimee L       15 WHLAK                  33.53      34.55  
  8 Gleeson, Reece E          15 LMEAK                     NT      39.87  
 
Event 32  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sumner, Kieran D          15 LMEAK                  28.19      27.98  
  2 Roach, Matthew T          15 ROSAK                  28.17      28.59  
  3 Worthington, Mitchell Z   15 NSSAK                  29.03      28.95  
  4 Jerrom, Tyler Z           15 CCYAK                  28.48      29.07  
  5 Speirs, Reuben W          15 KSCAK                  30.31      30.64  
  6 Repizo, Izeck Z           15 NSSAK                  35.07      34.88  
  7 Davies, Matthew J         15 LMEAK                  38.62      37.90  
 
Event 33  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ip, Jane Z                16 WAQAK                  30.86      30.85  
  2 Jack, Stephanie C         16 RBAAK                  34.22      33.77  
 
Event 34  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Polianski, Max Z          16 UNIAK                  26.19      26.87  
  2 McKenzie, Benjamin J      16 NSSAK                  27.39      27.35  
  3 Hefford, Daniel J         16 LMEAK                  28.45      28.50  
  4 XU, Boyang                16 UNIAK                  28.39      28.73  
  5 Clode, Matthew B          16 NSSAK                  28.35      28.77  
  6 Kiely, James P            16 KSCAK                  27.41      29.59  
  7 Smeets, Jordie W          16 UNIAK                  30.55      29.96  
  8 Ragg, Sebastian A         16 ROSAK                  29.38      29.97  
 
Event 35  Girls 17-99 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 van Egten, Lara           20 WAQAK                  31.65      30.87  
  2 Marriner-Duncan, Grace Z  21 LMEAK                  27.91      30.90  
  3 Jack, Sarah A             21 RBAAK                  31.63      32.49  
  4 Little, Maddie A          17 UNIAK                  32.94      33.30  
  5 Jack, Sophie R            17 RBAAK                  33.56      34.67  
  6 McPherson, Bryall R       23 LMEAK                  37.26      38.86  
  7 Woodgate, Natalie R       17 WHLAK                  37.01      39.48  
 
Event 36  Boys 17-99 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stehbens, Aidan W         17 PUKCO                  28.00      27.98  
  2 Prendergast, Nicholas R   19 RBAAK                  28.28      28.27  
  3 Chan, Vincent             17 LMEAK                  28.39      28.87  
 
Event 37  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexander, Kyla N         12 ROSAK                  35.40      35.67  
  2 Naicker, Arushni Z        12 NSSAK                  35.10      35.89  
  3 Louis-Marie, Sylvia Z     12 PARAK                  37.79      36.56  
  4 Ryland-Higgins, Danika R  12 PUKCO                  41.33      38.28  
  5 Kim, Ha Eun Z             12 NSSAK                  37.46      38.29  
  6 Palmer, Rachel M          12 NSSAK                  38.61      38.53  
  7 Steedman, Katlyn A        12 PUKCO                  39.47      38.58  
  8 Lowther, Anna L           12 PARAK                  38.91      38.59  
  9 Li, Renee Z               12 HPKCO                  39.58      38.84  
 10 Bason, Georgia C          12 KSCAK                  39.64      38.97  
 11 Reynolds, Jasmine A       12 KSCAK                  40.37      39.71  
 12 Marx, Hayley L            12 PUKCO                  40.41      39.90  
 13 Avis, Isobel H            12 PARAK                  39.93      40.10  
 14 Dance, Mikayla J          12 HPKCO                  41.49      40.20  
 15 Maddren, Madeleine E      12 MTWAK                  43.46      40.32  
 15 Jing, Angela Z            12 HPKCO                  46.15      40.32  
 17 MacNeil, Lydia Z          12 KSCAK                  41.90      40.45  
 18 Carter, Charlotte A       12 KSCAK                  41.83      40.59  
 19 Lambert, Lauren O         12 HPKCO                  39.94      40.60  
 20 Cory-Wright, Erin M       12 CCYAK                  41.12      40.62  
 21 Jerrom, Emily Z           12 CCYAK                  43.15      40.78  
 22 Barbera, Cloe Z           12 NSSAK                  38.37      40.85  
 23 Horan, Nikita A           12 HPKCO                  40.65      40.89  
 24 Lyndon, Emily J           12 NSSAK                  37.86      40.91  
 25 Traplin, Carla A          12 KSCAK                  42.65      40.96  
 26 Greensmith, Megan S       12 KSCAK                  42.43      40.99  
 27 Norman, Jemma M           12 PUKCO                  42.55      41.25  
 28 Legget, Emelia J          12 KSCAK                  41.82      41.78  
 29 Frost, Caitlin E          12 WHLAK                  41.03      41.86  
 30 Davis, Katya R            12 CCYAK                  43.48      43.00  
 31 Whitehead, Emily L        12 PARAK                  44.10      43.12  
 32 McDonald, Tayla S         12 WAQAK                  44.26      44.00  
 33 Yeo, Hyun Jin             12 ROSAK                  42.83      44.10  
 34 Sun, Charlotte J          12 MTWAK                  54.72      44.37  
 -- Coleman, Mayah J          12 PARAK                  38.28         DQ  
 
Event 38  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Owen                12 LMEAK                  33.81      33.80  
  2 Chong, Adrian C           12 HPKCO                  35.69      35.09  
  3 Lee, Heon-Bin             12 ROSAK                  35.17      35.52  
  4 Kiely, Louis J            12 KSCAK                  37.15      35.80  
  5 Hughson, Thomas G         12 HPKCO                  37.29      36.18  
  6 Cameron, Daniel W         12 CCYAK                  41.88      37.60  
  7 Shotter, Angus A          12 NSSAK                  38.72      37.65  
  8 Priscott, Sebastien D     12 WHLAK                  36.52      38.03  
  9 Wang, David W             12 KSCAK                  38.81      38.33  
 10 Lloyd, Rhys A             12 LMEAK                  41.06      39.18  
 11 Lee, Joshua J             12 ROSAK                  39.70      39.27  
 12 MacMillan, Ryan F         12 RBAAK                  38.92      39.58  
 13 Culley, Jack J            12 NSSAK                  39.85      42.31  
 14 Jose, Daniel K            12 ROSAK                  45.80      43.86  
 15 Donovan, Conor Z          12 NSSAK                  46.86      43.98  
 16 Booth, Mitchell W         12 WHLAK                  41.62      44.04  
 17 Brooke, Caleb R           12 NSSAK                  48.53      44.63  
 18 Anderson, Keith C         12 HPKCO                  44.08      46.19  
 19 Eccles, Campbell          12 PARAK                  52.50      51.78  
 20 Staff, Rhys L             12 WAIUK                  57.98      52.80  
 
Event 39  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Mary M              13 KSCAK                  32.83      33.09  
  2 Lusby, Simone C           13 UNIAK                  32.56      33.15  
  3 Moriarty, Sam A           13 UNIAK                  33.99      34.07  
  4 Grozev, Katherine S       13 CCYAK                  33.39      34.18  
  5 Smith, Gemma L            13 LMEAK                  36.04      36.03  
  6 Pfister, Kimberly R       13 HPKCO                  36.83      36.04  
  7 Coury, Brianna C          13 LMEAK                  34.32      36.40  
  8 George, Ruby R            13 KSCAK                  35.34      36.61  
  9 Shen, Lucy Z              13 HPKCO                  35.36      36.62  
 10 Gibson, Antonia M         13 UNIAK                  36.37      36.72  
 11 Fletcher, Lily A          13 WAQAK                  41.13      38.59  
 12 Hefford, Jessica E        13 LMEAK                  38.50      38.91  
 13 Gleeson, Brianna L        13 LMEAK                  42.42      39.03  
 14 Newnham-McGrath, Hana F   13 UNIAK                1:28.30      39.30  
 15 Hamilton, Sarah K         13 NSSAK                  37.26      39.89  
 16 Rogers, Tayla G           13 CSCAK                  39.73      40.41  
 17 Grimwood, Elanor Z        13 NSSAK                  42.51      40.44  
 18 Duffus, Isabella L        13 PARAK                  41.16      40.50  
 19 Hill, Kiki J              13 LMEAK                  46.54      41.91  
 20 Rees, Monique S           13 WCSAK                  46.79      42.93  
 21 Wakenshaw, Wendy B        13 WCSAK                  44.46      42.94  
 22 Blazevic, Grace A         13 PUKCO                  42.08      43.15  
 23 Olney, Lily I             13 NSSAK                  41.76      43.45  
 
Event 40  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newton, Josh              13 ROSAK                  34.55      33.51  
  2 Hughes, William P         13 PUKCO                  34.99      34.56  
  3 Jennings, Matthew J       13 PUKCO                  34.84      34.71  
  4 Kennard-Campbell, Finn Z  13 CSCAK                  42.13      35.05  
  5 Newton-Cross, Zach G      13 NSSAK                  37.28      35.29  
  6 Milne, Adam W             13 LMEAK                  35.44      35.30  
  7 Bradding, Conor M         13 PARAK                  36.82      36.56  
  8 Falconer, Angus J         13 KSCAK                  35.60      36.65  
  9 Sumner, Reon T            13 LMEAK                  45.43      36.92  
 10 Haidermota, Burhan Y      13 ROSAK                  37.90      37.30  
 11 Ambler, Tyler C           13 LMEAK                  41.08      37.36  
 12 Dawson, Jackson G         13 WHLAK                  37.16      37.88  
 13 Huang, Kevin              13 UNIAK                  37.09      38.30  
 14 Landall, Mitchell         13 CCYAK                  40.39      38.51  
 15 Hamoy, Michael K          13 UNIAK                  41.16      38.91  
 16 Dimick, Christian W       13 NSSAK                  40.37      38.95  
 17 Chen, Christopher Y       13 KSCAK                  40.44      39.48  
 18 Tattersfield, Leo W       13 KSCAK                  39.20      39.52  
 19 Gunn, Oscar L             13 NSSAK                  39.94      40.97  
 20 Alexander, Dylan T        13 NSSAK                  47.66      41.34  
 
Event 41  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mann, Caitlin G           14 LMEAK                  34.32      33.91  
  2 Palmer, Ruth A            14 NSSAK                  32.48      34.37  
  3 Wadley, Morgan G          14 ROSAK                  32.99      35.00  
  4 Kilmister, Morgan H       14 KSCAK                  33.95      35.43  
  5 Jeon, Jane                14 LMEAK                  35.42      35.92  
  6 Hassell, Ally J           14 LMEAK                  35.74      35.97  
  7 Lawrence, Nicole R        14 CCYAK                  38.09      37.20  
  7 Williams, Hannah A        14 LMEAK                  35.31      37.20  
  9 Mann, Briahna R           14 LMEAK                  37.53      37.31  
 10 Smart, Madeleine R        14 UNIAK                  44.28      37.64  
 11 South, Christiana M       14 LMEAK                  36.56      37.75  
 12 Kelly, Siobhan K          14 WHLAK                  37.54      38.06  
 13 Henwood, Rebekah L        14 WHLAK                  39.22      40.70  
 14 Sills, Bridget E          14 ROSAK                  42.22      41.46  
 15 Chamley, Katy A           14 LMEAK                  40.58      43.27  
 16 Wolloner, Chantelle R     14 LMEAK                  44.57      45.02  
 -- MacKenzie, Lauren J       14 CSCAK                  39.90         DQ  
 
Event 42  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cui, Yinhu Z              14 CCYAK                  30.15      31.24  
  2 Curtis, Ryan T            14 ROSAK                  31.12      31.25  
  3 Mincham, Jarrod T         14 WHLAK                  33.00      33.40  
  4 Anderson, Jack B          14 UNIAK                  33.87      33.77  
  5 Lim, Jaeyun Z             14 NSSAK                  33.00      33.96  
  6 Smeets, Jason A           14 UNIAK                  33.32      34.55  
  7 Ashcroft, John B          14 LMEAK                  33.82      34.93  
  8 Kropp, Ethan R            14 RBAAK                  34.61      35.60  
  9 Neal-Pratt, Jack W        14 KSCAK                  37.50      36.64  
 10 Banks, Loukas C           14 CSCAK                  38.18      38.30  
 11 Schonknecht, James S      14 WCSAK                  38.70      39.45  
 12 Gould, Brady G            14 CSCAK                  42.20      42.02  
 13 Al-Muhaisen, Neetheam Z   14 WAQAK                  41.81      42.17  
 
Event 43  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Rebekah K        15 UNIAK                  30.02      32.29  
  2 Upston, Stephanie M       15 KSCAK                  32.52      33.04  
  3 Parker, Holly R           15 KSCAK                  32.54      33.42  
  4 Ryland-Higgins, Annielle  15 PUKCO                  34.03      34.29  
  5 Williams, Bella F         15 CCYAK                  35.59      35.58  
  6 Marris, Georgia H         15 UNIAK                  34.18      36.99  
  7 Hutchinson, Aimee L       15 WHLAK                  37.38      38.56  
  8 Gleeson, Reece E          15 LMEAK                     NT      39.45  
 
Event 44  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roach, Matthew T          15 ROSAK                  30.09      30.70  
  2 Worthington, Mitchell Z   15 NSSAK                  30.25      31.21  
  3 Maddren, Oliver R         15 MTWAK                  33.22      32.35  
  4 Jerrom, Tyler Z           15 CCYAK                  31.19      32.56  
  5 Sumner, Kieran D          15 LMEAK                  32.47      34.00  
  6 Speirs, Reuben W          15 KSCAK                  33.66      34.10  
  7 Davies, Matthew J         15 LMEAK                  39.72      39.01  
 
Event 45  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Richardson, Katherine A   16 MTWAK                  34.23      34.70  
  2 Ip, Jane Z                16 WAQAK                  33.92      35.06  
  3 Jack, Stephanie C         16 RBAAK                  35.52      36.79  
 
Event 46  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clode, Matthew B          16 NSSAK                  28.13      28.68  
  2 Polianski, Max Z          16 UNIAK                  27.57      28.98  
  3 Ragg, Sebastian A         16 ROSAK                  29.78      31.09  
  4 XU, Boyang                16 UNIAK                  31.62      31.45  
  5 McKenzie, Benjamin J      16 NSSAK                  29.36      31.82  
  6 Smeets, Jordie W          16 UNIAK                  31.70      33.73  
  7 Kiely, James P            16 KSCAK                  30.83      34.35  
 
Event 47  Girls 17-99 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marriner-Duncan, Grace Z  21 LMEAK                  29.58      32.45  
  2 Little, Maddie A          17 UNIAK                  33.36      35.07  
  3 Jack, Sophie R            17 RBAAK                  34.95      35.95  
  4 Ward, Amelia C            17 WAQAK                  33.99      36.03  
  5 Woodgate, Natalie R       17 WHLAK                  34.81      36.86  
  6 Jack, Sarah A             21 RBAAK                  35.85      36.95  
  7 McPherson, Bryall R       23 LMEAK                  42.93      46.78  
 
Event 48  Boys 17-99 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stehbens, Aidan W         17 PUKCO                  30.71      30.63  
  2 Chan, Vincent             17 LMEAK                  29.07      30.72  
  3 Prendergast, Nicholas R   19 RBAAK                  31.72      32.75  
 
Event 49  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Renee Z               12 HPKCO                  41.77      41.26  
  2 Lowther, Anna L           12 PARAK                  41.85      41.47  
  3 Reynolds, Jasmine A       12 KSCAK                  38.79      41.67  
  4 Whitehead, Emily L        12 PARAK                  40.84      41.69  
  5 Amituanai, Madison G      12 LMEAK                  42.94      42.04  
  6 Traplin, Carla A          12 KSCAK                  40.67      42.06  
  7 Dance, Mikayla J          12 HPKCO                  41.63      42.65  
  8 Yeo, Hyun Jin             12 ROSAK                  43.03      42.67  
  9 Palmer, Rachel M          12 NSSAK                  47.16      43.51  
 10 Naicker, Arushni Z        12 NSSAK                  42.72      43.82  
 11 Barbera, Cloe Z           12 NSSAK                  42.88      43.99  
 12 Bason, Georgia C          12 KSCAK                  45.40      44.54  
 13 Legget, Emelia J          12 KSCAK                  44.96      44.66  
 14 Cory-Wright, Erin M       12 CCYAK                  44.98      44.91  
 15 Jing, Angela Z            12 HPKCO                  44.29      45.06  
 16 Louis-Marie, Sylvia Z     12 PARAK                  45.08      45.21  
 17 Kim, Ha Eun Z             12 NSSAK                  45.43      45.48  
 18 Frost, Caitlin E          12 WHLAK                  44.19      46.04  
 19 Steedman, Katlyn A        12 PUKCO                  44.83      46.13  
 20 Swney, Madi G             12 CCYAK                  46.56      46.26  
 21 Ryland-Higgins, Danika R  12 PUKCO                  47.17      46.86  
 22 Carter, Charlotte A       12 KSCAK                  45.32      46.88  
 23 Greensmith, Megan S       12 KSCAK                  46.70      48.02  
 24 Lambert, Lauren O         12 HPKCO                  47.28      48.31  
 25 MacNeil, Lydia Z          12 KSCAK                  48.26      48.72  
 26 Alexander, Kyla N         12 ROSAK                  46.34      48.92  
 27 Norman, Jemma M           12 PUKCO                  46.85      48.96  
 28 McDonald, Tayla S         12 WAQAK                  50.51      49.17  
 29 Jerrom, Emily Z           12 CCYAK                  49.00      49.41  
 30 Avis, Isobel H            12 PARAK                  49.29      49.76  
 31 Lyndon, Emily J           12 NSSAK                  45.95      49.92  
 32 Simmons, Chelsea J        12 KSCAK                  48.66      50.35  
 33 Marx, Hayley L            12 PUKCO                  51.06      50.40  
 34 Horan, Nikita A           12 HPKCO                  51.64      52.17  
 
Event 50  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Owen                12 LMEAK                  38.46      38.08  
  2 Hughson, Thomas G         12 HPKCO                  37.92      39.21  
  3 Lee, Heon-Bin             12 ROSAK                  38.58      40.46  
  4 Chong, Adrian C           12 HPKCO                  46.49      40.48  
  5 Kiely, Louis J            12 KSCAK                  41.22      40.65  
  6 Jose, Daniel K            12 ROSAK                  42.28      44.78  
  7 Priscott, Sebastien D     12 WHLAK                  42.93      45.01  
  8 Cameron, Daniel W         12 CCYAK                  47.94      46.09  
  9 MacMillan, Ryan F         12 RBAAK                  47.85      46.88  
 10 Brooke, Caleb R           12 NSSAK                  47.20      47.15  
 11 Culley, Jack J            12 NSSAK                  47.46      47.82  
 12 Lee, Joshua J             12 ROSAK                1:05.25      48.92  
 13 Shotter, Angus A          12 NSSAK                  50.83      49.51  
 14 Donovan, Conor Z          12 NSSAK                  53.38      50.45  
 15 Sills, Matthew R          12 ROSAK                  53.09      52.92  
 16 Wang, David W             12 KSCAK                  49.70      53.33  
 17 Lloyd, Rhys A             12 LMEAK                  52.44      54.20  
 18 Booth, Mitchell W         12 WHLAK                  53.91      55.07  
 19 Anderson, Keith C         12 HPKCO                  55.60      57.99  
 20 Staff, Rhys L             12 WAIUK                1:05.08    1:01.10  
 21 Eccles, Campbell          12 PARAK                1:05.07    1:03.47  
 
Event 51  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Mary M              13 KSCAK                  34.65      35.13  
  2 Fa'amausili, Gabrielle A  13 LMEAK                  38.00      38.32  
  3 Gibson, Antonia M         13 UNIAK                  38.40      39.07  
  4 Moriarty, Sam A           13 UNIAK                  41.09      40.16  
  5 Lusby, Simone C           13 UNIAK                  41.43      40.32  
  6 Newnham-McGrath, Hana F   13 UNIAK                  39.92      40.84  
  7 George, Ruby R            13 KSCAK                  38.93      41.76  
  8 Grozev, Katherine S       13 CCYAK                  41.79      41.80  
  9 Hur, Yoon Z               13 NSSAK                  41.41      41.89  
 10 Hamilton, Sarah K         13 NSSAK                  42.11      42.83  
 11 Grimwood, Elanor Z        13 NSSAK                  43.41      44.34  
 12 Shen, Lucy Z              13 HPKCO                  41.78      44.51  
 13 Coury, Brianna C          13 LMEAK                  44.64      45.61  
 14 Mulinuu, Perosi           13 MTWAK                  46.97      45.62  
 15 Rogers, Tayla G           13 CSCAK                  46.18      46.28  
 16 Blazevic, Grace A         13 PUKCO                  48.98      46.32  
 17 Smith, Gemma L            13 LMEAK                  45.19      46.36  
 18 Olney, Lily I             13 NSSAK                  44.05      46.50  
 19 Hefford, Jessica E        13 LMEAK                  45.13      46.71  
 20 Kwon, Rosa Z              13 NSSAK                  42.80      47.33  
 21 Pfister, Kimberly R       13 HPKCO                  47.92      47.98  
 22 Ranchhod, Priyanka H      13 ROSAK                  48.82      48.69  
 23 Wakenshaw, Wendy B        13 WCSAK                  49.84      49.07  
 24 Hill, Kiki J              13 LMEAK                  54.32      49.82  
 25 Gleeson, Brianna L        13 LMEAK                  58.18      52.20  
 
Event 52  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Christopher Y       13 KSCAK                  38.08      38.02  
  2 Huang, Kevin              13 UNIAK                  38.41      38.79  
  3 Milne, Adam W             13 LMEAK                  41.15      40.31  
  4 Hamoy, Michael K          13 UNIAK                  38.88      40.73  
  5 Newton-Cross, Zach G      13 NSSAK                  40.33      41.04  
  6 Dawson, Jackson G         13 WHLAK                  38.86      41.12  
  7 Jennings, Matthew J       13 PUKCO                  41.27      41.96  
  8 Cleland, Angus B          13 KSCAK                  41.30      42.07  
  9 Tattersfield, Leo W       13 KSCAK                  39.78      42.25  
 10 Landall, Sanford          13 CCYAK                  43.77      42.59  
 11 Kennard-Campbell, Finn Z  13 CSCAK                  44.66      43.11  
 12 Hughes, William P         13 PUKCO                  45.33      44.66  
 13 Sumner, Reon T            13 LMEAK                  45.71      44.98  
 14 Alexander, Dylan T        13 NSSAK                  53.72      45.20  
 15 Dimick, Christian W       13 NSSAK                  40.15      45.97  
 16 Gunn, Oscar L             13 NSSAK                  46.22      46.05  
 17 Lewens, Ben J             13 RBAAK                  45.89      46.39  
 18 Falconer, Angus J         13 KSCAK                  44.93      46.55  
 19 Landall, Mitchell         13 CCYAK                  48.03      46.78  
 20 Ambler, Tyler C           13 LMEAK                  46.53      46.99  
 21 Munro, Jake L             13 ROSAK                  57.70      52.38  
 22 Bradding, Conor M         13 PARAK                  50.47      52.72  
 
Event 53  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kilmister, Morgan H       14 KSCAK                  35.44      36.98  
  2 Wadley, Morgan G          14 ROSAK                  35.99      40.02  
  3 Mann, Briahna R           14 LMEAK                  40.33      40.52  
  4 MacKenzie, Lauren J       14 CSCAK                  41.24      41.42  
  5 Palmer, Ruth A            14 NSSAK                  39.92      41.65  
  6 Chamley, Katy A           14 LMEAK                  40.06      41.81  
  7 Smart, Madeleine R        14 UNIAK                  50.05      42.62  
  8 Stanford, Ella E          14 WAQAK                  42.37      43.74  
  9 Hassell, Ally J           14 LMEAK                  41.04      44.00  
 10 Williams, Hannah A        14 LMEAK                  42.78      44.29  
 11 Jeon, Jane                14 LMEAK                  43.22      45.26  
 12 South, Christiana M       14 LMEAK                  45.31      46.80  
 13 Wolloner, Chantelle R     14 LMEAK                  48.40      47.70  
 14 Kelly, Siobhan K          14 WHLAK                  45.72      48.30  
 15 Sills, Bridget E          14 ROSAK                  51.05      49.36  
 16 Henwood, Rebekah L        14 WHLAK                  51.52      51.71  
 
Event 54  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smeets, Jason A           14 UNIAK                  34.49      34.97  
  2 Cui, Yinhu Z              14 CCYAK                  34.83      35.76  
  3 Ashcroft, John B          14 LMEAK                  36.45      36.21  
  4 Lim, Jaeyun Z             14 NSSAK                  37.62      36.99  
  5 Mincham, Jarrod T         14 WHLAK                  37.95      37.08  
  6 Kropp, Ethan R            14 RBAAK                  37.76      38.97  
  7 Banks, Loukas C           14 CSCAK                  40.36      41.78  
  8 Neal-Pratt, Jack W        14 KSCAK                  40.99      42.82  
  9 Anderson, Jack B          14 UNIAK                  48.93      43.13  
 10 Gould, Brady G            14 CSCAK                  47.20      45.09  
 11 Schonknecht, James S      14 WCSAK                  45.57      48.16  
 
Event 55  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ryland-Higgins, Annielle  15 PUKCO                  35.93      36.38  
  2 Bradley, Rebekah K        15 UNIAK                  39.39      40.36  
  3 Parker, Holly R           15 KSCAK                  37.71      40.83  
  4 Marris, Georgia H         15 UNIAK                  39.51      41.16  
  5 Upston, Stephanie M       15 KSCAK                  42.02      44.12  
  6 Williams, Bella F         15 CCYAK                  44.58      44.17  
  7 Hutchinson, Aimee L       15 WHLAK                  42.55      44.76  
  8 Gleeson, Reece E          15 LMEAK                     NT      46.32  
 
Event 56  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Speirs, Reuben W          15 KSCAK                  32.12      32.59  
  2 Roach, Matthew T          15 ROSAK                  33.48      34.55  
  3 Maddren, Oliver R         15 MTWAK                  37.57      37.28  
  4 Jerrom, Tyler Z           15 CCYAK                  37.69      39.18  
  5 Sumner, Kieran D          15 LMEAK                  40.32      40.82  
  6 Davies, Matthew J         15 LMEAK                  43.81      43.15  
  7 Repizo, Izeck Z           15 NSSAK                  45.30      44.48  
 
Event 57  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ip, Jane Z                16 WAQAK                  34.47      35.92  
  2 Richardson, Katherine A   16 MTWAK                  41.81      43.21  
  3 Jack, Stephanie C         16 RBAAK                  41.95      44.31  
 
Event 58  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Polianski, Max Z          16 UNIAK                  32.66      33.60  
  2 XU, Boyang                16 UNIAK                  33.32      34.13  
  3 Hefford, Daniel J         16 LMEAK                  34.89      35.34  
  4 Kiely, James P            16 KSCAK                  32.19      36.10  
  5 Ragg, Sebastian A         16 ROSAK                  39.17      38.54  
 
Event 59  Girls 17-99 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jack, Sarah A             21 RBAAK                  37.50      38.49  
  2 Ward, Amelia C            17 WAQAK                  37.01      38.59  
  3 Marriner-Duncan, Grace Z  21 LMEAK                  37.82      40.03  
  4 Little, Maddie A          17 UNIAK                  41.42      41.27  
  5 Jack, Sophie R            17 RBAAK                  43.99      47.92  
  6 Woodgate, Natalie R       17 WHLAK                  43.97      50.59  
  7 McPherson, Bryall R       23 LMEAK                  43.98    1:09.98  
 
Event 60  Boys 17-99 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stehbens, Aidan W         17 PUKCO                  31.32      31.80  
  2 Chan, Vincent             17 LMEAK                  35.49      36.98  
 
Event 61  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Sophia T          12 ROSAK                  31.03      30.70  
  2 Coleman, Mayah J          12 PARAK                  31.75      30.83  
  3 Naicker, Arushni Z        12 NSSAK                  31.06      31.58  
  4 Ryland-Higgins, Danika R  12 PUKCO                  32.33      31.63  
  5 Bason, Georgia C          12 KSCAK                  31.59      31.88  
  6 Alexander, Kyla N         12 ROSAK                  32.05      32.03  
  7 Simmons, Chelsea J        12 KSCAK                  34.53      32.81  
  8 Traplin, Carla A          12 KSCAK                  34.43      33.17  
  9 Reynolds, Jasmine A       12 KSCAK                  31.93      33.29  
 10 Louis-Marie, Sylvia Z     12 PARAK                  33.97      33.31  
 11 Bottari, Alexandra A      12 NSSAK                  33.28      33.51  
 12 Li, Renee Z               12 HPKCO                  34.03      33.55  
 13 Greensmith, Megan S       12 KSCAK                  33.10      33.56  
 13 Steedman, Katlyn A        12 PUKCO                  33.41      33.56  
 15 Lowther, Anna L           12 PARAK                  34.34      33.63  
 15 Dance, Mikayla J          12 HPKCO                  34.12      33.63  
 17 Barbera, Cloe Z           12 NSSAK                  33.53      34.18  
 18 Palmer, Rachel M          12 NSSAK                  34.98      34.24  
 19 Legget, Emelia J          12 KSCAK                  33.07      34.43  
 20 Maddren, Madeleine E      12 MTWAK                  34.45      34.48  
 21 Carter, Charlotte A       12 KSCAK                  36.17      34.49  
 22 Kim, Ha Eun Z             12 NSSAK                  36.04      34.63  
 23 Lyndon, Emily J           12 NSSAK                  32.35      34.65  
 24 Whitehead, Emily L        12 PARAK                  36.07      34.79  
 25 Marx, Hayley L            12 PUKCO                  34.60      34.80  
 26 Avis, Isobel H            12 PARAK                  35.39      34.85  
 27 MacNeil, Lydia Z          12 KSCAK                  33.70      34.91  
 28 Swney, Madi G             12 CCYAK                  36.99      34.99  
 29 Frost, Caitlin E          12 WHLAK                  35.76      35.18  
 30 Lambert, Lauren O         12 HPKCO                  35.17      35.19  
 31 Cory-Wright, Erin M       12 CCYAK                  36.29      35.27  
 32 Jerrom, Emily Z           12 CCYAK                  36.63      35.30  
 33 Horan, Nikita A           12 HPKCO                  35.15      35.58  
 34 Jing, Angela Z            12 HPKCO                  35.65      35.69  
 35 Norman, Jemma M           12 PUKCO                  35.63      35.89  
 36 Yeo, Hyun Jin             12 ROSAK                  36.38      35.94  
 37 McDonald, Tayla S         12 WAQAK                  36.53      36.96  
 38 Davis, Katya R            12 CCYAK                  36.50      36.98  
 
Event 62  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Owen                12 LMEAK                  29.28      28.84  
  2 Chong, Adrian C           12 HPKCO                  29.97      29.58  
  3 Lee, Heon-Bin             12 ROSAK                  29.66      30.08  
  4 Kiely, Louis J            12 KSCAK                  30.80      30.34  
  5 Hughson, Thomas G         12 HPKCO                  31.03      31.39  
  6 Shotter, Angus A          12 NSSAK                  31.32      31.42  
  7 MacMillan, Ryan F         12 RBAAK                  35.47      31.74  
  8 Cameron, Daniel W         12 CCYAK                  32.24      31.75  
  9 Lee, Joshua J             12 ROSAK                  32.26      32.46  
 10 Priscott, Sebastien D     12 WHLAK                  31.27      32.71  
 11 Culley, Jack J            12 NSSAK                  33.57      34.00  
 12 Wang, David W             12 KSCAK                  34.78      34.35  
 13 Lloyd, Rhys A             12 LMEAK                  34.58      34.90  
 14 Donovan, Conor Z          12 NSSAK                  36.39      35.11  
 15 Jose, Daniel K            12 ROSAK                  36.47      36.57  
 16 Booth, Mitchell W         12 WHLAK                  35.02      36.87  
 17 Brooke, Caleb R           12 NSSAK                  42.10      36.94  
 18 Sills, Matthew R          12 ROSAK                  40.05      38.05  
 19 Staff, Rhys L             12 WAIUK                  39.45      39.89  
 20 Anderson, Keith C         12 HPKCO                  40.28      41.19  
 21 Eccles, Campbell          12 PARAK                  46.88      43.97  
 
Event 63  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tate, Mary M              13 KSCAK                  28.86      29.27  
  2 Lusby, Simone C           13 UNIAK                  30.03      29.82  
  3 Grozev, Katherine S       13 CCYAK                  30.62      30.62  
  4 Coury, Brianna C          13 LMEAK                  30.10      30.70  
  5 Moriarty, Sam A           13 UNIAK                  31.24      30.80  
  6 Smith, Gemma L            13 LMEAK                  30.87      30.86  
  7 Gibson, Antonia M         13 UNIAK                  31.15      31.13  
  8 Pfister, Kimberly R       13 HPKCO                  31.38      31.19  
  9 Newnham-McGrath, Hana F   13 UNIAK                  31.07      31.45  
 10 Shen, Lucy Z              13 HPKCO                  31.28      31.68  
 11 George, Ruby R            13 KSCAK                  31.91      32.25  
 12 Mulinuu, Perosi           13 MTWAK                  34.23      32.69  
 13 Fletcher, Lily A          13 WAQAK                  33.30      33.36  
 14 Kwon, Rosa Z              13 NSSAK                  33.38      33.44  
 15 Hamilton, Sarah K         13 NSSAK                  32.75      33.53  
 16 Rogers, Tayla G           13 CSCAK                  33.07      34.26  
 17 Rees, Monique S           13 WCSAK                  35.25      34.29  
 18 Blazevic, Grace A         13 PUKCO                  34.76      34.74  
 19 Hefford, Jessica E        13 LMEAK                  35.22      34.81  
 19 Hur, Yoon Z               13 NSSAK                  35.89      34.81  
 21 Grimwood, Elanor Z        13 NSSAK                  35.50      35.49  
 22 Duffus, Isabella L        13 PARAK                  36.86      35.63  
 23 Olney, Lily I             13 NSSAK                  34.73      36.21  
 24 Ranchhod, Priyanka H      13 ROSAK                  36.43      36.49  
 25 Gleeson, Brianna L        13 LMEAK                  45.87      37.03  
 26 Hill, Kiki J              13 LMEAK                  38.65      37.19  
 27 Wakenshaw, Wendy B        13 WCSAK                  40.42      37.94  
 
Event 64  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, William P         13 PUKCO                  28.32      28.31  
  2 Newton, Josh              13 ROSAK                  29.66      29.23  
  3 Jennings, Matthew J       13 PUKCO                  29.25      29.26  
  4 Milne, Adam W             13 LMEAK                  29.68      29.83  
  5 Lewens, Ben J             13 RBAAK                  30.46      30.28  
  6 Sumner, Reon T            13 LMEAK                  32.04      30.77  
  7 Hamoy, Michael K          13 UNIAK                  30.36      30.87  
  8 Falconer, Angus J         13 KSCAK                  29.74      31.24  
  9 Gunn, Oscar L             13 NSSAK                  31.19      31.32  
 10 Ambler, Tyler C           13 LMEAK                  30.61      31.42  
 11 Tattersfield, Leo W       13 KSCAK                  29.96      31.53  
 12 Newton-Cross, Zach G      13 NSSAK                  30.29      31.62  
 13 Huang, Kevin              13 UNIAK                  33.21      31.87  
 14 Kennard-Campbell, Finn Z  13 CSCAK                  36.86      32.07  
 15 Chen, Christopher Y       13 KSCAK                  32.79      32.10  
 16 Dawson, Jackson G         13 WHLAK                  31.73      32.13  
 17 Bradding, Conor M         13 PARAK                  32.01      32.15  
 18 Dimick, Christian W       13 NSSAK                  36.85      32.56  
 19 Cleland, Angus B          13 KSCAK                  33.73      33.13  
 20 Landall, Mitchell         13 CCYAK                  33.42      33.14  
 21 Munro, Jake L             13 ROSAK                  46.12      42.57  
 -- Landall, Sanford          13 CCYAK                  32.77         DQ  
 
Event 65  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mann, Caitlin G           14 LMEAK                  29.74      29.63  
  2 Wadley, Morgan G          14 ROSAK                  29.05      30.03  
  3 Kilmister, Morgan H       14 KSCAK                  28.89      30.13  
  4 Smart, Madeleine R        14 UNIAK                  31.40      30.44  
  5 Mann, Briahna R           14 LMEAK                  30.78      31.04  
  6 Williams, Hannah A        14 LMEAK                  29.34      31.23  
  7 Hassell, Ally J           14 LMEAK                  29.75      31.33  
  8 Jeon, Jane                14 LMEAK                  31.17      31.59  
  9 Lawrence, Nicole R        14 CCYAK                  31.89      31.73  
 10 Kelly, Siobhan K          14 WHLAK                  33.95      33.16  
 11 Stanford, Ella E          14 WAQAK                  32.96      34.33  
 12 Wolloner, Chantelle R     14 LMEAK                  34.46      34.61  
 13 Sills, Bridget E          14 ROSAK                  35.52      34.71  
 14 MacKenzie, Lauren J       14 CSCAK                  34.11      34.72  
 15 South, Christiana M       14 LMEAK                  34.49      35.02  
 16 Chamley, Katy A           14 LMEAK                  34.63      36.34  
 17 Henwood, Rebekah L        14 WHLAK                  35.02      36.45  
 
Event 66  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cui, Yinhu Z              14 CCYAK                  26.93      27.00  
  2 Smeets, Jason A           14 UNIAK                  27.77      27.43  
  3 Curtis, Ryan T            14 ROSAK                  27.32      27.48  
  4 Ashcroft, John B          14 LMEAK                  28.10      28.43  
  5 Lim, Jaeyun Z             14 NSSAK                  27.73      28.62  
  6 Mincham, Jarrod T         14 WHLAK                  28.06      28.77  
  7 Clarke, Leland G          14 ROSAK                  27.90      28.94  
  8 Neal-Pratt, Jack W        14 KSCAK                  29.85      29.57  
  9 Kropp, Ethan R            14 RBAAK                  31.16      30.13  
 10 Anderson, Jack B          14 UNIAK                  31.44      30.43  
 11 Banks, Loukas C           14 CSCAK                  30.76      30.47  
 12 Schonknecht, James S      14 WCSAK                  32.88      30.94  
 13 Al-Muhaisen, Neetheam Z   14 WAQAK                  32.61      31.95  
 14 Gould, Brady G            14 CSCAK                  34.39      34.09  
 
Event 67  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marris, Georgia H         15 UNIAK                  26.80      28.76  
  2 Bradley, Rebekah K        15 UNIAK                  28.27      30.02  
  3 Upston, Stephanie M       15 KSCAK                  29.91      30.23  
  4 Ryland-Higgins, Annielle  15 PUKCO                  30.18      30.28  
  5 Parker, Holly R           15 KSCAK                  28.20      30.61  
  6 Williams, Bella F         15 CCYAK                  30.89      32.08  
  7 Hutchinson, Aimee L       15 WHLAK                  30.17      32.44  
 
Event 68  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sumner, Kieran D          15 LMEAK                  26.35      26.85  
  2 Worthington, Mitchell Z   15 NSSAK                  27.19      27.55  
  2 Roach, Matthew T          15 ROSAK                  27.24      27.55  
  4 Maddren, Oliver R         15 MTWAK                  28.48      27.60  
  5 Speirs, Reuben W          15 KSCAK                  27.18      28.14  
  6 Jerrom, Tyler Z           15 CCYAK                  27.30      28.31  
  7 Davies, Matthew J         15 LMEAK                  31.74      31.40  
  8 Repizo, Izeck Z           15 NSSAK                  34.21      32.15  
 
Event 69  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ip, Jane Z                16 WAQAK                  28.16      28.92  
  2 Jack, Stephanie C         16 RBAAK                  29.33      30.00  
  3 Richardson, Katherine A   16 MTWAK                  31.98      32.97  
 
Event 70  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clode, Matthew B          16 NSSAK                  25.31      25.85  
  2 McKenzie, Benjamin J      16 NSSAK                  25.16      26.09  
  3 XU, Boyang                16 UNIAK                  24.84      26.25  
  4 Polianski, Max Z          16 UNIAK                  25.92      27.38  
  4 Smeets, Jordie W          16 UNIAK                  25.90      27.38  
  6 Hefford, Daniel J         16 LMEAK                  26.91      27.53  
  7 Kiely, James P            16 KSCAK                  24.79      27.67  
  8 Ragg, Sebastian A         16 ROSAK                  29.87      28.33  
 
Event 71  Girls 17-99 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 van Egten, Lara           20 WAQAK                  28.27      28.81  
  2 Marriner-Duncan, Grace Z  21 LMEAK                  27.07      28.98  
  3 Jack, Sarah A             21 RBAAK                  29.72      30.32  
  4 Ward, Amelia C            17 WAQAK                  30.43      31.64  
  5 Little, Maddie A          17 UNIAK                  30.93      31.70  
  6 Jack, Sophie R            17 RBAAK                  30.44      32.23  
  7 Woodgate, Natalie R       17 WHLAK                  31.13      32.46  
  8 McPherson, Bryall R       23 LMEAK                  36.11      41.81  
 
Event 72  Boys 17-99 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stehbens, Aidan W         17 PUKCO                  25.85      25.68  
  2 Chan, Vincent             17 LMEAK                  25.12      25.84  
  3 Prendergast, Nicholas R   19 RBAAK                  26.29      26.97