Licensed to West Wave Aquatic Centre - Site License
                                      Hy-Tek's Meet Manager 15/09/2008 10:15 AM
                2008 Onehunga Central Zone Level 3 - 14/09/2008                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Godfrey, Jaimie A          8 UNIAK-AK                       3:56.43  
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                    3:51.50  
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Rebecca J        11 Howick Pakuranga-CO            4:18.37  
 
Event 1  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                    3:32.10  
  2 Gore, Saralee M           12 MTWAK                          3:51.90  
 
Event 1  Boys 8 & Under 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Leo J                8 ONEAK                          3:47.03  
 
Event 1  Boys 9 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy-Till, Max H        9 UNIAK-AK                       3:38.56  
 
Event 1  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sim, Jordan Z             11 Howick Pakuranga-CO            3:53.20  
 
Event 1  Boys 12 Year Olds 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johansson-Pugh, Alexande  12 Central City                   3:38.18  
  2 Chung, James Z            12 ROSAK-AK                       3:40.20  
  3 Mudford, Timothy W        12 MTWAK                          3:40.69  
  4 Laurenson, Toto           12 ONEAK                          3:48.52  
 
Event 2  Girls 8 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Faletanoai, Holly H        8 Howick Pakuranga-CO            1:58.69  
 
Event 2  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Courtney J       9 MTWAK                          1:37.56  
  2 Borich, Emily K            9 UNIAK-AK                       1:39.38  
  3 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                    2:07.13  
 -- Robinson, Sarah A          9 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ryan, Arianna P           10 UNIAK-AK                       1:35.78  
  2 Taine, Greta              10 PARAK-AK                       1:41.53  
  3 Hawkins, Gabby F          10 UNIAK-AK                       1:41.56  
  4 Wu, Ann A                 10 ONEAK                          1:44.32  
  5 Doak, Neve G              10 UNIAK-AK                       1:45.37  
  6 Jennings, Lucy J          10 Howick Pakuranga-CO            1:47.10  
  7 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                    1:47.25  
 -- Merfield, Harriet W       10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 2  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rolton, Sophie G          11 PARAK-AK                       1:34.70  
  2 Chung, Eugene Z           11 ROSAK-AK                       1:36.17  
  3 Spice, Korrin C           11 Howick Pakuranga-CO            1:40.25  
  4 Lin, Rebecca Z            11 ONEAK                          1:54.41  
 
Event 2  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haley, Sarah H            12 ONEAK                          1:39.65  
 
Event 2  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tee, Annabel L            13 UNIAK-AK                       1:31.16  
  2 Sargent, Emer L           13 Howick Pakuranga-CO            1:56.34  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Leo J                8 ONEAK                          1:46.25  
  2 Spence, Josh H             8 Howick Pakuranga-CO            1:50.25  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Aoake, Caleb D             9 ONEAK                          1:42.63  
  2 Stevens, Taylor W          9 Howick Pakuranga-CO            1:43.06  
 
Event 2  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hartshorn, Jared A        10 Howick Pakuranga-CO            1:35.32  
  2 Aoake, Nathaniel Z        10 ONEAK                          1:43.69  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shroff, Carl J            11 Howick Pakuranga-CO            1:38.63  
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chung, James Z            12 ROSAK-AK                       1:41.50  
 
Event 2  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                    1:27.63  
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Godfrey, Jaimie A          8 UNIAK-AK                         54.90  
  2 Kalachova, Alya Z          8 ONEAK                            59.28  
  3 Bellingham, Selena M       8 UNIAK-AK                         59.34  
  4 Mudford, Jaimee C          7 MTWAK                            59.59  
  5 Legget, Emelia J           7 UNIAK-AK                       1:02.32  
  6 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                    1:05.69  
  7 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                       1:07.00  
 -- Danesh-Meyer, Emily        8 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 3  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Meileen             9 ONEAK                            54.67  
  2 Greengrass, Victoria R     9 Howick Pakuranga-CO            1:00.56  
  3 Young, Alexandra A         9 Laser Mt Eden-AK               1:05.88  
  4 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                    1:08.60  
  5 McKenzie, Ella J           9 UNIAK-AK                       1:15.29  
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smart, Madeleine R        10 ONEAK                            49.60  
  2 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                      50.60  
  3 Bowler, Genevieve R       10 PARAK-AK                         51.67  
  4 Thompson, Alex Z          10 Laser Mt Eden-AK                 55.06  
  5 Mudford, Elizabeth M      10 MTWAK                            55.25  
  6 Hall, Georgia Rose        10 ONEAK                            55.27  
  7 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                      55.69  
  8 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                         57.82  
  9 Dolan, Anne C             10 ONEAK                            59.28  
 10 Steel, Arizona K          10 Central City                   1:02.30  
 11 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                    1:07.54  
 -- Solomon, Drew M           10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tutty, Katie E            11 Pukekohe-CO                      47.66  
  2 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                      52.15  
  3 Rolton, Sophie G          11 PARAK-AK                         53.53  
  4 Christie, Mallory J       11 ROSAK-AK                         53.76  
  5 Spence, Sienna Z          11 PARAK-AK                         54.50  
  6 Lin, Rebecca Z            11 ONEAK                            56.84  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Polo, Jessica M           12 ONEAK                            47.78  
  2 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                      48.67  
  3 Cohen, Zarife E           12 Central City                     52.44  
  4 Haley, Sarah H            12 ONEAK                            54.43  
  5 Richardson, Katherine A   12 MTWAK                            55.69  
 
Event 3  Boys 8 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                       1:05.07  
 
Event 3  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy-Till, Max H        9 UNIAK-AK                         49.85  
  2 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                            51.25  
  3 Ovtcharenko, Timophey      9 UNIAK-AK                         51.31  
  4 Rodgers, Callum F          9 Laser Mt Eden-AK                 54.16  
  5 Stevens, Taylor W          9 Howick Pakuranga-CO              56.31  
  6 Gore, Gordon S             9 MTWAK                            56.91  
  7 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                         57.19  
  8 Chen, Christopher          9 UNIAK-AK                         59.14  
 
Event 3  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mines, Oliver Z           10 Central City                     56.35  
  2 Maddren, Tyler L          10 Central City                     57.50  
  3 Taylor, Vernon L          10 PARAK-AK                         58.34  
  4 Aoake, Nathaniel Z        10 ONEAK                            59.60  
  5 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      59.75  
 
Event 3  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kalachov, Sacsha          11 ONEAK                            49.60  
  2 Sim, Jordan Z             11 Howick Pakuranga-CO              52.40  
 
Event 3  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johansson-Pugh, Alexande  12 Central City                     47.12  
  2 Laurenson, Toto           12 ONEAK                            49.16  
  3 Chung, James Z            12 ROSAK-AK                         49.19  
 
Event 3  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                      47.47  
 
Event 4  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mudford, Jaimee C          7 MTWAK                            21.25  
  2 Hunter, Lucy A             7 UNIAK-AK                         21.60  
  3 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                         21.65  
  4 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      21.72  
  5 Bradley, Summer            8 UNIAK-AK                         22.28  
 
Event 4  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McKenzie, Ella J           9 UNIAK-AK                         24.50  
 
Event 4  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                     18.16  
  2 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                      20.00  
 
Event 4  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Josh H             8 Howick Pakuranga-CO              19.47  
  2 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                         21.50  
  3 Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                         22.85  
  4 Alizadeh, Shion Z          8 Central City                     26.30  
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Aoake, Caleb D             9 ONEAK                            18.03  
  2 Gore, Gordon S             9 MTWAK                            20.64  
 
Event 4  Boys 10 Year Olds 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      20.16  
 
Event 5  Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Faletanoai, Holly H        8 Howick Pakuranga-CO            2:03.03  
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Greengrass, Victoria R     9 Howick Pakuranga-CO            1:49.09  
  2 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                    2:25.12  
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bowler, Genevieve R       10 PARAK-AK                       1:41.18  
  2 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                    1:43.11  
  3 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                    1:44.10  
  4 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                    1:48.56  
  5 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                       1:49.06  
  6 Dolan, Anne C             10 ONEAK                          1:49.10  
  7 Taine, Greta              10 PARAK-AK                       1:49.66  
  8 Jennings, Lucy J          10 Howick Pakuranga-CO            1:50.20  
 -- Steel, Arizona K          10 Central City                        NS  
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Christie, Mallory J       11 ROSAK-AK                       1:40.87  
  2 Spice, Korrin C           11 Howick Pakuranga-CO            1:41.63  
  3 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                    1:49.69  
  4 Haywood, Rebecca J        11 Howick Pakuranga-CO            1:55.09  
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                    1:34.59  
  2 Cohen, Zarife E           12 Central City                   1:47.85  
 
Event 5  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sargent, Emer L           13 Howick Pakuranga-CO            1:47.66  
 
Event 5  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                          1:46.97  
  2 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                       1:52.28  
  3 Rodgers, Callum F          9 Laser Mt Eden-AK               1:59.70  
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Alexander B       10 Laser Mt Eden-AK               1:44.73  
  2 Hartshorn, Jared A        10 Howick Pakuranga-CO            1:50.88  
  3 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                    2:02.91  
 
Event 5  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Grace, Lachlan J          11 ONEAK                          1:40.25  
  2 Shroff, Carl J            11 Howick Pakuranga-CO            1:44.60  
 
Event 5  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Laurenson, Toto           12 ONEAK                          1:49.47  
 
Event 5  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                    1:26.80  
 
Event 6  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Greengrass, Victoria R     9 Howick Pakuranga-CO              54.12  
 -- Robinson, Sarah A          9 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 6  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                      47.96  
  2 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                     48.66  
  3 Doak, Neve G              10 UNIAK-AK                         49.62  
  4 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                      50.09  
  5 Smart, Madeleine R        10 ONEAK                            50.38  
  6 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                         51.32  
  7 Hawkins, Gabby F          10 UNIAK-AK                         52.68  
  8 Thompson, Alex Z          10 Laser Mt Eden-AK                 55.12  
 
Event 6  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Eugene Z           11 ROSAK-AK                         46.03  
  2 Spence, Sienna Z          11 PARAK-AK                         51.72  
  3 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                      55.13  
 
Event 6  Boys 8 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                         55.81  
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Vernon L          10 PARAK-AK                         52.00  
  2 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      55.95  
 
Event 6  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                      36.97  
 
Event 7  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kalachova, Alya Z          8 ONEAK                            23.00  
  2 Hunter, Lucy A             7 UNIAK-AK                         25.15  
  3 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                         25.33  
  4 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      26.19  
  5 Bradley, Summer            8 UNIAK-AK                         27.31  
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                      25.08  
  2 McKenzie, Ella J           9 UNIAK-AK                         30.66  
 
Event 7  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mudford, Elizabeth M      10 MTWAK                            23.70  
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tutty, Katie E            11 Pukekohe-CO                      20.87  
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haley, Sarah H            12 ONEAK                            20.90  
  2 Richardson, Katherine A   12 MTWAK                            24.50  
 
Event 7  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Josh H             8 Howick Pakuranga-CO              24.63  
  2 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                         27.88  
  3 Alizadeh, Shion Z          8 Central City                     29.09  
  4 Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                         29.47  
 
Event 7  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                            24.55  
  2 Gore, Gordon S             9 MTWAK                            27.48  
 
Event 7  Boys 10 Year Olds 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      28.11  
 
Event 9  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bellingham, Selena M       8 UNIAK-AK                       1:44.19  
  2 Faletanoai, Holly H        8 Howick Pakuranga-CO            1:54.00  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Borich, Emily K            9 UNIAK-AK                       1:26.62  
  2 Huang, Meileen             9 ONEAK                          1:31.10  
  3 Greengrass, Victoria R     9 Howick Pakuranga-CO            1:31.34  
  4 Robinson, Sarah A          9 UNIAK-AK                       1:36.78  
  5 Young, Alexandra A         9 Laser Mt Eden-AK               1:39.56  
  6 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                    1:57.94  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smart, Madeleine R        10 ONEAK                          1:23.31  
  2 Ryan, Arianna P           10 UNIAK-AK                       1:26.09  
  3 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                    1:28.75  
  4 Bowler, Genevieve R       10 PARAK-AK                       1:28.88  
  5 Wu, Ann A                 10 ONEAK                          1:30.68  
  6 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                       1:30.69  
  7 Hall, Georgia Rose        10 ONEAK                          1:31.38  
  8 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                    1:32.87  
  8 Dolan, Anne C             10 ONEAK                          1:32.87  
 10 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                    1:35.94  
 11 Jennings, Lucy J          10 Howick Pakuranga-CO            1:40.25  
 12 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                   1:40.50  
 13 Mudford, Elizabeth M      10 MTWAK                          1:41.44  
 14 Taine, Greta              10 PARAK-AK                       1:43.63  
 15 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                    1:46.81  
 16 Steel, Arizona K          10 Central City                   1:51.41  
 -- Merfield, Harriet W       10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rolton, Sophie G          11 PARAK-AK                       1:24.41  
  2 Chung, Eugene Z           11 ROSAK-AK                       1:25.90  
  3 Christie, Mallory J       11 ROSAK-AK                       1:27.68  
  4 Spice, Korrin C           11 Howick Pakuranga-CO            1:33.22  
  5 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                    1:36.22  
  6 Spence, Sienna Z          11 PARAK-AK                       1:37.63  
  7 Haywood, Rebecca J        11 Howick Pakuranga-CO            1:41.37  
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                    1:22.41  
  2 Gore, Saralee M           12 MTWAK                          1:25.34  
  3 Richardson, Katherine A   12 MTWAK                          1:33.00  
 -- Arts, Monique J           12 Pukekohe-CO                        SCR  
 
Event 9  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sargent, Emer L           13 Howick Pakuranga-CO            1:34.21  
 
Event 9  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Leo J                8 ONEAK                          1:31.44  
  2 Spence, Josh H             8 Howick Pakuranga-CO            1:41.38  
 
Event 9  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ovtcharenko, Timophey      9 UNIAK-AK                       1:26.81  
  2 Kennedy-Till, Max H        9 UNIAK-AK                       1:29.57  
  3 Aoake, Caleb D             9 ONEAK                          1:30.84  
  4 Stevens, Taylor W          9 Howick Pakuranga-CO            1:35.65  
 
Event 9  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Vernon L          10 PARAK-AK                       1:32.84  
  2 Maddren, Tyler L          10 Central City                   1:36.41  
  3 Wilson, Alexander B       10 Laser Mt Eden-AK               1:36.63  
  4 Mines, Oliver Z           10 Central City                   1:36.82  
 
Event 9  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kalachov, Sacsha          11 ONEAK                          1:29.31  
  2 Sim, Jordan Z             11 Howick Pakuranga-CO            1:30.23  
  3 Shroff, Carl J            11 Howick Pakuranga-CO            1:30.45  
 
Event 9  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Callum L            12 UNIAK-AK                       1:17.19  
  2 Mudford, Timothy W        12 MTWAK                          1:26.88  
  3 Chung, James Z            12 ROSAK-AK                       1:28.50  
  4 Johansson-Pugh, Alexande  12 Central City                   1:35.50  
  5 Laurenson, Toto           12 ONEAK                          1:35.75  
 
Event 9  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                    1:15.28  
 
Event 10  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mudford, Jaimee C          7 MTWAK                            27.07  
  2 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      30.28  
  3 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                         31.91  
 -- Hunter, Lucy A             7 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 10  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McKenzie, Ella J           9 UNIAK-AK                         34.60  
 
Event 10  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                      34.69  
 
Event 10  Girls 11 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tutty, Katie E            11 Pukekohe-CO                      21.94  
 
Event 10  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                         30.10  
  2 Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                         32.50  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Christopher          9 UNIAK-AK                         28.38  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Aoake, Nathaniel Z        10 ONEAK                            27.16  
 
Event 11  Girls 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Godfrey, Jaimie A          8 UNIAK-AK                         55.81  
  2 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                         58.60  
  3 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      58.63  
  4 Bradley, Summer            8 UNIAK-AK                       1:01.22  
  5 Legget, Emelia J           7 UNIAK-AK                       1:02.47  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Borich, Emily K            9 UNIAK-AK                         45.16  
  2 Young, Alexandra A         9 Laser Mt Eden-AK                 48.19  
  3 Greengrass, Victoria R     9 Howick Pakuranga-CO              53.91  
  4 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                      58.69  
 -- Robinson, Sarah A          9 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smart, Madeleine R        10 ONEAK                            44.06  
  2 Hawkins, Gabby F          10 UNIAK-AK                         47.64  
  3 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                         49.09  
  4 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                     50.10  
  5 Doak, Neve G              10 UNIAK-AK                         50.41  
  6 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                      50.63  
  7 Wu, Ann A                 10 ONEAK                            50.82  
  8 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                      50.87  
 -- Merfield, Harriet W       10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                      54.62  
  2 Lin, Rebecca Z            11 ONEAK                            55.66  
 
Event 11  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haley, Sarah H            12 ONEAK                            46.45  
 
Event 11  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stevens, Taylor W          9 Howick Pakuranga-CO              48.13  
  2 Ovtcharenko, Timophey      9 UNIAK-AK                         49.13  
  3 Aoake, Caleb D             9 ONEAK                            49.53  
  4 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                         50.93  
  5 Rodgers, Callum F          9 Laser Mt Eden-AK                 54.44  
 
Event 11  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hartshorn, Jared A        10 Howick Pakuranga-CO              45.80  
  2 Wilson, Alexander B       10 Laser Mt Eden-AK                 49.57  
  3 Aoake, Nathaniel Z        10 ONEAK                            49.69  
  4 Taylor, Vernon L          10 PARAK-AK                         53.18  
  5 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      58.71  
 
Event 11  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Callum L            12 UNIAK-AK                         41.07  
 
Event 11  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                      41.97  
 
Event 12  Girls 8 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Godfrey, Jaimie A          8 UNIAK-AK                       1:57.43  
  2 Kalachova, Alya Z          8 ONEAK                          2:03.75  
  3 Bellingham, Selena M       8 UNIAK-AK                       2:06.78  
  4 Mudford, Jaimee C          7 MTWAK                          2:10.36  
  5 Legget, Emelia J           7 UNIAK-AK                       2:12.78  
  6 Faletanoai, Holly H        8 Howick Pakuranga-CO            2:27.87  
 -- Danesh-Meyer, Emily        8 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 12  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Borich, Emily K            9 UNIAK-AK                       1:50.65  
  2 Huang, Meileen             9 ONEAK                          1:55.41  
 
Event 12  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                    1:50.15  
  2 Hall, Georgia Rose        10 ONEAK                          1:52.13  
  3 Ryan, Arianna P           10 UNIAK-AK                       1:52.28  
  4 Bowler, Genevieve R       10 PARAK-AK                       1:54.56  
  5 Mudford, Elizabeth M      10 MTWAK                          2:03.97  
  6 Jennings, Lucy J          10 Howick Pakuranga-CO            2:04.47  
  7 Thompson, Alex Z          10 Laser Mt Eden-AK               2:09.60  
  8 Steel, Arizona K          10 Central City                   2:16.10  
  9 Taine, Greta              10 PARAK-AK                       2:18.22  
 -- Solomon, Drew M           10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 12  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Christie, Mallory J       11 ROSAK-AK                       1:53.06  
  2 Spice, Korrin C           11 Howick Pakuranga-CO            1:54.57  
  3 Chung, Eugene Z           11 ROSAK-AK                       1:58.44  
  4 Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                    1:59.69  
  5 Lin, Rebecca Z            11 ONEAK                          2:01.72  
  6 Spence, Sienna Z          11 PARAK-AK                       2:02.13  
  7 Haywood, Rebecca J        11 Howick Pakuranga-CO            2:06.78  
 
Event 12  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                    1:44.87  
  2 Polo, Jessica M           12 ONEAK                          1:45.34  
  3 Gore, Saralee M           12 MTWAK                          1:53.65  
  4 Cohen, Zarife E           12 Central City                   1:55.00  
 
Event 12  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sargent, Emer L           13 Howick Pakuranga-CO            2:06.53  
 
Event 12  Boys 8 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Leo J                8 ONEAK                          1:55.63  
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy-Till, Max H        9 UNIAK-AK                       1:48.88  
  2 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                          1:57.19  
  3 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                       2:00.38  
  4 Chen, Christopher          9 UNIAK-AK                       2:03.94  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Alexander B       10 Laser Mt Eden-AK               2:00.15  
  2 Maddren, Tyler L          10 Central City                   2:00.35  
  3 Mines, Oliver Z           10 Central City                   2:06.18  
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sim, Jordan Z             11 Howick Pakuranga-CO            1:54.75  
  2 Grace, Lachlan J          11 ONEAK                          1:56.54  
  3 Shroff, Carl J            11 Howick Pakuranga-CO            2:03.03  
 
Event 12  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johansson-Pugh, Alexande  12 Central City                   1:46.09  
  2 Chung, James Z            12 ROSAK-AK                       1:46.65  
  3 Mudford, Timothy W        12 MTWAK                          1:49.15  
  4 Laurenson, Toto           12 ONEAK                          1:55.31  
 
Event 12  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                    1:42.50  
 
Event 13  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bellingham, Selena M       8 UNIAK-AK                         26.50  
  2 Hunter, Lucy A             7 UNIAK-AK                         27.55  
  3 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      27.59  
 -- Danesh-Meyer, Emily        8 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 13  Girls 9 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Courtney J       9 MTWAK                            20.85  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                     22.90  
  2 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                      28.09  
 
Event 13  Girls 13 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tee, Annabel L            13 UNIAK-AK                         20.94  
 
Event 13  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                         24.85  
  2 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                         29.40  
 
Event 13  Boys 9 Year Olds 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                            23.26  
  2 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                         23.62  
 
Event 14  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Eugene Z           11 ROSAK-AK                       3:31.16  
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hartshorn, Jared A        10 Howick Pakuranga-CO            3:49.91  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sim, Jordan Z             11 Howick Pakuranga-CO            3:45.53  
 
Event 15  Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bellingham, Selena M       8 UNIAK-AK                         44.12  
  2 Kalachova, Alya Z          8 ONEAK                            46.25  
  3 Mudford, Jaimee C          7 MTWAK                            46.97  
  4 Hunter, Lucy A             7 UNIAK-AK                         49.44  
  5 Godfrey, Jaimie A          8 UNIAK-AK                         50.60  
  6 Legget, Emelia J           7 UNIAK-AK                         51.75  
  7 Fowler, Samantha L         8 Papakura-CO                      52.19  
  8 Bradley, Summer            8 UNIAK-AK                         52.48  
  9 Faletanoai, Holly H        8 Howick Pakuranga-CO              53.40  
 10 Speirs, Ariana T           8 UNIAK-AK                         55.51  
 -- Danesh-Meyer, Emily        8 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 15  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Sarah A          9 UNIAK-AK                         39.06  
  2 Borich, Emily K            9 UNIAK-AK                         39.60  
  3 Huang, Meileen             9 ONEAK                            43.79  
  4 Young, Alexandra A         9 Laser Mt Eden-AK                 44.78  
  5 Lang, Kiana P              9 Papakura-CO                      51.48  
 -- McKenzie, Ella J           9 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 15  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smart, Madeleine R        10 ONEAK                            37.03  
  2 Hawkins, Gabby F          10 UNIAK-AK                         39.40  
  3 Bowler, Genevieve R       10 PARAK-AK                         39.78  
  4 Paterson, Annabelle R     10 PARAK-AK                         39.97  
  5 Doak, Neve G              10 UNIAK-AK                         40.12  
  6 Wu, Ann A                 10 ONEAK                            40.69  
  7 Hall, Georgia Rose        10 ONEAK                            40.91  
  8 Dolan, Anne C             10 ONEAK                            41.00  
  9 Fisher-Masters, Kirsten   10 Papakura-CO                      41.91  
 10 Rei-Tukimaka, Casey Z     10 Papakura-CO                      42.22  
 11 Ieremia, Isabella Z       10 Central City                     42.73  
 12 Ryan, Arianna P           10 UNIAK-AK                         43.03  
 13 Fowler, Christie Z        10 Papakura-CO                      44.80  
 14 Thompson, Alex Z          10 Laser Mt Eden-AK                 45.22  
 15 Jennings, Lucy J          10 Howick Pakuranga-CO              45.56  
 15 Taine, Greta              10 PARAK-AK                         45.56  
 17 Lang, Tiare B             10 Papakura-CO                      45.85  
 18 Mudford, Elizabeth M      10 MTWAK                            46.31  
 19 Steel, Arizona K          10 Central City                     49.82  
 -- Merfield, Harriet W       10 UNIAK-AK                            NS  
 -- Solomon, Drew M           10 UNIAK-AK                            NS  
 
Event 15  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tutty, Katie E            11 Pukekohe-CO                      36.68  
  2 Rolton, Sophie G          11 PARAK-AK                         38.78  
  3 Christie, Mallory J       11 ROSAK-AK                         40.35  
  4 Spice, Korrin C           11 Howick Pakuranga-CO              42.09  
  5 Haywood, Rebecca J        11 Howick Pakuranga-CO              45.59  
  6 Lin, Rebecca Z            11 ONEAK                            51.56  
 -- Grey, Samantha J          11 Papakura-CO                         NS  
 
Event 15  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harnell, Chelsey A        12 Papakura-CO                      36.72  
  2 Cohen, Zarife E           12 Central City                     44.50  
 -- Arts, Monique J           12 Pukekohe-CO                        SCR  
 
Event 15  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tee, Annabel L            13 UNIAK-AK                         37.06  
 
Event 15  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spence, Josh H             8 Howick Pakuranga-CO              44.06  
  2 Smeets, Patrick J          7 UNIAK-AK                         49.85  
 -- Smeets, Marco K            6 UNIAK-AK                           DNF  
 
Event 15  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ovtcharenko, Timophey      9 UNIAK-AK                         38.72  
  2 Aoake, Caleb D             9 ONEAK                            40.28  
  3 Kennedy-Till, Max H        9 UNIAK-AK                         41.15  
  4 Stevens, Taylor W          9 Howick Pakuranga-CO              41.18  
  5 Campbell-Scott, Flynn Z    9 ROSAK-AK                         43.03  
  6 Johnson, Jacob N           9 ONEAK                            44.06  
  7 Rodgers, Callum F          9 Laser Mt Eden-AK                 50.35  
  8 Chen, Christopher          9 UNIAK-AK                         55.22  
 
Event 15  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Vernon L          10 PARAK-AK                         41.23  
  2 Mines, Oliver Z           10 Central City                     41.35  
  3 Wilson, Alexander B       10 Laser Mt Eden-AK                 42.34  
  4 Maddren, Tyler L          10 Central City                     43.23  
  5 Aoake, Nathaniel Z        10 ONEAK                            46.66  
  5 Tieu, Adrian L            10 Papakura-CO                      46.66  
 
Event 15  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kalachov, Sacsha          11 ONEAK                            37.55  
  2 Shroff, Carl J            11 Howick Pakuranga-CO              40.34  
 
Event 15  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Callum L            12 UNIAK-AK                         33.44  
  2 Johansson-Pugh, Alexande  12 Central City                     42.34  
 
Event 15  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tieu, Jonathan L          14 Papakura-CO                      32.87